Ana SayfaAndroidBil ve Fethet indir

Bil ve Fethet indir

- Advertisment -

Bil ve Fethet, farklı bir konseptle gelen ve mobil kullanıcılar tarafından severek oynanan bilgi yarışmasıdır. 3 rakibin Anadolu’da topraklara hakim olabilmesine dayanan bu soru cevaplama yarışmasında amaç tüm soruları doğru yanıtlayarak rakiplerin topraklarını ve ardından kalelerini ele geçirmektir. Android ve iOS (iPhone) cihazlara ücretsiz indirilebilen bu stratejiye dayalı bilgi testinin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Bil ve Fethet, Türk kullanıcılara odaklanan ve yarışmaya katılan her kullanıcının topraklara sahip olduğu, amacın bu toprakların genişletilmesi olduğu bir uygulamadır. İlk önce Facebook uygulamasında karşımıza çıkan ve yenilenerek mobil uygulama halini alan Bil ve Fethet oyunu artık bir milyonu aşkın kullanıcıya hitap ediyor. Kullanıcı sayısı günden güne artan ve uygulama mağazalarında “En iyi strateji oyunları, bilgi yarışması, zekaya dayalı oyun” aramalarını yapan kullanıcılara hitap eden Bil ve Fethet masaüstü, Android ve iOS cihazlarda ücretsiz oynanabilmektedir.

Bil ve Fethet nasıl oynanır?

Uygulamada mücadeleye girişen her oyuncaya rastgele olmak üzere bir toprak verilir. Her biri ülkenin bir ucunda olabilecek rakipler soruları doğru yanıtladıkça topraklarını genişletir ve rakipleriyle komşu olur. Sadece komşularına saldırabilen rakipler saldırı ilan ettiği kullanıcıyla düelloya girer. Her iki kullanıcıya da aynı soru yöneltilir ve soruyu yanlış yanıtlayan toprağı kaybeder. Oyuna 1000 puanla başlayan kullanıcılar bildikleri soru ve fethettikleri topraklar neticesinde 100 ve 400 puan alır. Toprak kaybeden kullanıcıdan toprak kaybetmesi durumunda 400, kaleyi kaybetmesiyle ise 1000 puanı düşer. Kaleyi kaybeden kullanıcı savaştan yenil çıkmış sayılır. En yüksek puanı alan veya tüm kaleleri fetheden ise oyunun galibi olur.

Bil ve Fethet uygulama indir

Bil ve Fethet, mobil cihazlara indirilebilen fetih ve strateji oyunudur. Köy yapma, köyü büyütmeye dayalı stratejilerle ve soruyu doğru yanıtlama, soru cevaplandırma, bilgi yarışması benzeri testlerle dolu olan uygulama Android ve iOS’ta strateji oyunu oynamak isteyen kullanıcılara hitap etmektedir. Keyifli zamanlarınızı eğlenceye, rekabete ve hırsa dönüştürebileceğiniz toprak fethetme oyununu indirmek için Google Play Store veya App Store bağlantısını kullanın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -