Ana SayfaAndroidHadi Bilgi Yarışması indir

Hadi Bilgi Yarışması indir

- Advertisment -

Hadi, Türkiye’de en çok indirilen ve para ödülü veren bilgi yarışması uygulamasıdır. Ayrıca Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması olarak da geçen Hadi uygulaması günün belirli saatlerinde para ödülü dağıtmaktadır.

Kendinize internet para kazandıran soru cevaplama yarışı bulmak istiyorsanız tercihinizi Hadi Bilgi Yarışması’ndan yana kullanabilirsiniz. Türklere özgü bir uygulama olan Hadi yarışması her gün binlerce kullanıcı ağırlamakta ve belirli saatlerde düzenlenen yarışma neticesinde üyelerine para dağıtmaktadır.

Hadi bilgi yarışma özellikleri

Uygulamanın kullanım özelliklerinden bahsedecek olursak: Hadi bilgi yarışmasını indirdikten sonra kullanıcı bilgileriyle kayıt oluyorsunuz ve sizi karşılayan ekrandan istenilenleri yerine getirip yarışmaya katılabiliyorsunuz. Soru bil ve ödül kazan felsefesiyle hareket eden Hadi uygulaması üyeleri için her gün bir para havuzu oluşturmakta ve bunu dağıtmaktadır. Hadi’de para havuzu oluşturulurken reklamlardan ve sponsorlardan yararlanılıyor. Hadi uygulaması gelirinin hatrı sayılır kısmını kullanıcılarla paylaşıyor.

Hadi bilgi yarışmasında para dağıtımının nasıl yapıldığını ve kazananın nasıl belirlendiğini açıklamak gerekirse, günün daha önce duyurulan saatlerinde başlayan bilgi yarışmasına on binlerce üye katılıyor her gün ve soruyu yanlış yanıtlayan yarışmadan diskalifiye ediliyor. Böylece kalan kullanıcılarla yarışma sürüyor. Ele son soruya dek sürüyor ve son soruyu da doğru yanıtlayan kullanıcılar ödül kazanmış oluyor. Örneğin ödül olarak 10.000 TL dağıtıldı ve yarışmada tüm soruları 50 kişi doğru yanıtladı. Bu para ödülü kişi sayısına bölünüyor ve yarışmayı kazanan kullanıcıların bakiyelerine yansıtılıyor.

Hadi uygulaması kullanıcıların kolay ilerlemesi için onlara bazı şanslar da tanıyor. Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde size joker hakkı veriyor ve soruyu pas geçmenize olanak tanıyor. Bunun yanında yarışma başlamadan önce kullanıcılara “Hadi ipucuları” veriliyor ve soruların nereden geleceği konusunda bilgi sahibi olunmasını sağlıyorlar.

Hadi saatleri

Hadi bilgi yarışması başlama saatleri her gün 12:30 ve 20:30’dur. Tamamen ücretsiz olan katılımınızla finale kadar ulaşabileceğiniz yarışmada katılım yoğunluğuna göre gecikmeler yaşanabilmektedir.

Hadi bilgi yarışması indir

Hadi bilgi yarışmasını indirmek için iOS (iPhone) veya Android işletim sistemini çalıştıran telefon veya tablete sahip olmalısınız. İndirme yapmak ve Hadi mobil uygulama yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -