Ana SayfaAndroidKim Milyoner 2019 indir

Kim Milyoner 2019 indir

- Advertisment -

Kim Milyoner 2019 uygulaması, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının mobil versiyonu olarak düşünebileceğiniz eğlenceli bir bilgi yarışmasıdır. Zeka geliştirme ve hafıza güçlendirme uygulamaları kategorisine de dahil edebileceğimiz Kim Milyoner 2019 bulmaca sayesinde boş vaktinizi kendinizi sınayarak geçirebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster özellikleri

Uygulama, TV programı Kim Milyoner Olmak İster’den esinlenerek geliştirilmiştir. Benzer formatta olan bilgi yarışmasında kullanıcılar 500 TL ile başlıyor ve sorulara doğru yanıt vermeleri durumunda 1 milyon TL’ye kadar çıkabiliyor. Kolaydan zora giden bilgi yarışmasında 15 bin’den fazla çoktan seçmeli soru bulunuyor. Spordan edebiyata, genel kültürden bilime, matematikten siyasete pek çok kategoride binlerce sorunun yer aldığı uygulama kullanıcılara gerçeğe yakın deneyim sunuyor.

Kendini sürekli güncelleyen ve kullanıcı deneyimini daha iyi noktaya taşımayı amaçlayan Kim 1 milyon ister uygulaması IQ testlerine ilgi duyan, günlük hayatta bulmaca çözmeyi seven ve bilgi yarışmalarına katılmayı arzulayan kullanıcılara da hitap etmektedir. Kim milyoner olmak ister mobil uygulamada gerçekte olduğu jokerler bulunmaktadır. Telefonla arama hakkını kullanarak bilgisayar size bir seçenek önermektedir. Çift cevap joker hakkı ise soruda iki seçim yapmanıza olanak tanımaktadır. Seyirciye sorma hakkı da sorunun seyirciler tarafından yanıtlanmasını sağlamaktadır. Diğer jokerler ise soruyu değiştirme ve yarı yarıya joker haklarıdır.

Google Play Store’da pek çok bilgi yarışması bulunuyor. Kim Milyoner Olmak ister de Android veya iOS için indirebileceğiniz en çok indirilen bilgi yarışması uygulamaları arasındadır. Gelişmiş arayüzü ve zevkli grafikleri oyuna olan isteği arttırmaktadır. Ana menüde “Oyuna başla” butonuna basarak direkt oyuna başlayabilir. Başarım kısmından kaydettiğiniz ilerlemeleri görüntüleyebilir. En yüksek skorlardan ise ulaştığınız para ödüllerine göz atabilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister bilgi yarışması telefon ve tabletler için uyumludur. İlk 7 soru için cevaplama süreniz 30 saniyedir. Yarışmadan çekilme hakkınız da bulunmaktadır. Eğer yukarıda da belirttiğimiz gibi boş vaktinizi zekanızı sınamakla ve hafızanızı yoklamakla geçirmek istiyorsanız aşağıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster indir

Uygulamayı aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Play Store ve App Store adreslerine giden butonlardan indirip iOS(iPhone) ve Android cihazınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Uyarı: Aynı uygulamanın iOS sürümü şu an için değerlendirme aşamasındadır. Yine de “iOS” bağlantısı üzerinden alternatif “Kim Milyoner Olmak İster” uygulamasını indirebilirsiniz.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -