Ana Sayfa Etiketler Trivia crack

trivia crack ile ilgili içerikler.


Deneme

Trivia Crack 2 indir

0

Trivia Crack bilgi yarışması yenilerek Trivia Crack 2 adı altında karşınızda. Mobil uygulamalar arasında en çok beğenilen ve indirilen bilgi yarışması oyunlarından biri olan Trivia Crack 2, Android ve iOS cihazlarda indirilebilir durumdadır.

Trivia Crack 2, zeka geliştirmenin alternatif bir yoludur. İçerisinde bulunan binlerce soru ile bilginizi ve zekanızı sınayan Trivia Crack 2 araştırma ruhunuzu canlandıracak, hafızanızı güçlendirecek ve kişisel gelişiminizi pozitf yönde geliştirmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında Trivia Crack 2’yi indirerek boş zamanlarınız kocaman bir eğlenceye ve tatlı rekabete dönüşecek.

Uygulama mobil uygulama olarak karşımıza çıkmakla birlikte 1 milyonu aşkın indirme sayısıyla tablet ve telefonlar için uyumludur. Gelişmiş arayüzü ve renkli tasarımıyla karşımıza çıkan bu keyifli bilgi yarışması içerisinde pek çok oyun modu ve karakter bulundurmaktadır. Çoktan seçmeli soruların bulunduğu ve farklı kategorilerin yer aldığı Trivia Crack 2’nin öne çıkan özellikleri şu şekilde…

Trivia Crack 2 özellikleri

Trivia Crack 2 yenilenen formatıyla ve eğlenceli grafikleriyle zekanın geliştirilmesini amaçlar. Arkadaşlarınızla ve online kullanıcılarla mücadele edebileceğiniz uygulama uzun vadede beyin gelişimi üzerinde pozitif etkiler bırakmaktadır.

Trivia Crack 2 indir 1

Oyunda çoktan seçmeli soruları doğru yanıtladıkça seviye atlamak mümkündür ve karakter toplamanın karşılığı bolca ödüldür. Sanat, bilim, tarih, eğlence, spor ve coğrafya kategorilerinde binlerce soruya vereceğiniz doğru yanıtlarla rakibinizi egale edebilir, takımınızı kurarak üst sıralarda boy gösterebilirsiniz.

Trivia Crack 2, Türkçe dilde de hizmet vermektedir. Türk kulanıcılarla yarışacağınız uygulama tamamen ücretsizdir. Aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz Trivia Crack 2 yenilenmiş grafiği, batılı, sinema, zombi ve daha pek çok alandan karakter toplamanıza olanak tanıyor. Rekabete dayalı olan aynı zamanda Google Play Store’daki en eğlenceli bilgi yarışmalarından biri olan Trivia Crack 2’te gücünüzü ve zekanızı çarkı döndürerek konuşturun. Tüm kategorilerden soruları doğru yanıtlayarak rakibinizin önüne geçin.

Trivia Crack 2 nasıl indirilir?

Uygulama hem iOS(iPhone) hem de Android cihazlara indirilebilir durumdadır. Aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarından Trivia Crack 2’yi ücretsiz olarak telefon veya tabletinize yükleyin.

Android için indir iOS için indir

Trivia Crack indir (iOS)

0

iPhone da Trivia Crack oyna sende rakiplerinin önüne geç. Yazımızın sonunda vereceğimiz link ile oyunun iOS versiyonunu ücretsiz ve Türkçe indirerek iOS uyumlu iPhone için ve Apple’ın tabletleri için kullanabilirsiniz. İndirme işlemine geçmeden önce kısaca oyundan bahsedelim…

Travia Crack günümüzün en popüler bilgi yarışması oyunlarından bir tanesi. Oyunun iPhone için iOS ve diğer telefonlar için Andorid versiyonu var ancak Lumia için Windows sürümü ne yazık ki yok. Oyunu oynamak için telefona indirmeniz ya da Facebook üzerinden bağlantı kurmanız gerekiyor. Yani oyunu hem telefondan hem de Facebook dan oynayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Trivia Crack Facebook

Oyun bildiğimiz bilgi yarışmaları ile aynı ancak çoklu oyunculu oynanıyor olması heyecan ve rekabet kattığı için en çok indirilen ve en güzel bilgi yarışması oyunlarından bir tanesi. iPhone için indirme sayısı ise 5milyonun üzerinde. Oyunu daha önce de bahsettiğimiz gibi Facebook bağlantısı kurarak arkadaşlarınızla oynayabiliyor dilerseniz bağlantınızı keserek tanımadığınız insanlarla da oynayabiliyorsunuz.

Tabi oyun bu kadar fazla indirilir ve oynanır ise hilesinin çıkması da kaçınılmaz olur. Evet Trivia Crack hilesi var ancak bunu iPhone için kullanamıyor olmanız üzücü. Android için bazı hileler mevcut. Üzülmeyin! Eğer hile yapmak istiyorsanız bunu Facebook hesabınız üzerinden yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Trivia Crack Facebook hilesi

Görsellertrivia crack oyna

Trivia Crack iPhone için indirmek ve iPhone da oynamak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz ve Türkçe indirebilirsiniz.

Ücretsiz İndir

Trivia Crack indir (Android)

0

Trivia Crack indirebileceğiniz linkleri paylaşacağımız bu yazımızda aynı zamanda Trivia Crack nedir, nasıl indirebilirsiniz, nereden inecek, telefona nasıl kurulum yapılır detaylıca anlatmaya çalışacağız. Android için indireceğiniz bu oyun Samsung, Lg, Sony, Asus, General Mobile için ve Android işletim kullanan diğer tüm cihazlarla uyumludur. Oyunu indirebileceğiniz linkleri yazımızın altında paylaşacağız.

Trivia Crack nedir başka bir yazımızda detaylıca anlatmış ve nasıl oynanacağını da resimli bir şekilde göstermiştik. Oyun hakkında kısaca bahsetmemiz gerekirse; bilgi oyunları ya da bilgi yarışması oyunları içerisinde şüphesiz ki en çok indirilen oyun Trivia Crack’dır. Her ne kadar ismi Tıraviya Kırak olarak da telaffuz ediliyor olsa da günümüzün en popüler oyunu o. Öyle ki 5milyon dan fazla indirilmiş. Oyunun multiplayer yani çoklu oyuncu özelliği de oyuncuların birbiri ile rekabet etmesini sağlıyor. Bu yüzden arkadaşlar arasında da çokça yayılan oyunda herkes bir rekabet içerisinde. Bu yüzden internette onlarca hile ve Travia Crack sorularının cevaplarına sıkça rastlamak mümkün.

İlginizi çekebilir: Trivia Crack cevapları

Görsellertrivia crack oyna

Trivia Crack ücretsiz Türkçe indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Android için indir

Trivia Cracker hilesi ile tüm soruları doğru cevaplayın

Trivia Crack sorularını herkes doğru cevaplamak ve arkadaşlarının puanlarının üzerinde puan almak ister. Bu yazımızda sizlere Trivia Crack sorularının cevaplarını tek tek vermek yerine tüm soruları doğru cevaplayabileceğiniz, soru bilme özelliği olan bir uygulamadan bahsedeceğiz. Trivia Cracker adındaki bu uygulama soru bilme hilesi yapmanıza ve oyundaki soruların cevaplarını bilerek herkesten fazla puan almanıza olanak tanıyor.

Trivia Cracker nedir, nasıl kullanılır?

Trivia Cracker bir chorome eklentisi. Yani bilgisayarınıza indirmeniz ya da telefona indirmeniz gerekmeden internete girmek için kullandığını tarayıcıya kurulan bir eklenti. Facebook üzerinden Trivia oynarken tüm soruları doğru bilmemize yardımcı olan bir hile. Full indir, chorome için indir yazmanıza gerek yok. Başka sitelere yönlendirilip dolandırıcılarla karşılamamanız için sizinle uygulamanın tam linkini paylaşıyorum. Ardından kurulumu nasıl yapacağınızı ve nasıl kullanacağınızı detaylıca anlatmaya çalışacağım. Öncelikle burayı tıklayarak Trivia Cracker’ı chorome tarayıcınıza kurunuz.

Chorome’a eklendi yazısını gördükten sonra anlıyorunuz ki programı kurmaya başladık. Artık Trivia Crack sorularının cevapları elimizin altında.

İlginizi çekebilir: Trivia Carck nasıl oynanır?

Peki nasıl kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra bize iki günlük deneme sürümü verecektir. Dilerseniz bu iki gün içerisinde tüm arkadaşlarınızı yenebilir isterseniz soruların cevaplarına erişime devam etmek için 8 TL karşılığında programı satın alabilirsiniz. Trivia Cracker free yani ücretsiz sürüme ya da Trivia Cracker full versiyona ücretsiz geçişe olanak tanıyan bazı yöntemler var. Dilerseniz onları araştırıp hileyi ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu yöntemler bazı güvenlik açıklarına neden olduğu ve bilgisayarınıza ya da Facebook hesabınıza üçüncü kişilerin erişimine izin vereceği için bu yöntemi sizlerle buradan paylaşmayacağız. Çalışan ve güvenli bir hile istiyorsanız uygulamayı satın almanızı öneriyoruz.

trivia cracker indir

Uygulamayı indirdikten sonra Chrome taryıcınızın köşesine eklentinin kurulduğunu gösteren bir simge göreceksiniz. Bu simge buradan gizlenebilir ya da eklenti kurulu olmasına rağmen orada göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızın adres kısmına chrome://extensions/ yazarak eklentileri görüntüleyebilir dilerseniz buradan kaldırabilirsiniz.

Eklentiyi kullanmak için oyunu Facebook üzerinden oynamalısınız. Facebook ve telefonda oynadığınız oyunları birbirine bağlayablirsiniz. Trivia Crack Facebook bağlantısı ile ilgili yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Eğer telefonda kullanabileceğiniz bir hile istiyorsanız Trivia Cracker Android versiyonu ya da iPhone için İos versiyonu yok. Bu uygulama sadece Chrome için var. Telefondan kullanmak istiyorsanız gene alternatif ancak güvenli olmayan yöntemler var. Bu yöntemler yüzünden oyundaki hesabını tamamen banlanabilir.

Facebook üzerinden oyuna bağlanın.

trivia crack soru bilme hilesi

Oyuna bağlantıkdan sonra eklenti doğru bir şekilde kurulduysa yukarıdaki simgeyi oyun oynarken isminizin yanında göreceksiniz. Soruların cevapları işte bu küçük tuş ile ortaya çıkacak. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey oyuna devam etmek. Soruların cevaplarını bilmek için soru ekranınıza düştüğü an bu tuşa basmanız. Direk doğru cevap seçilecektir. Size önerimiz hemen basmadan biraz düşünme süresi bırakmanız ve her oyunda tüm soruların hepsini cevaplamamanız. Eğer böyle yaparsanız deşifre olursunuz ve hile yaptığını belli olur. Kimse de sizinle oynamak istemez. Diğer hilelerin ne işe yaradağını görmek için aşağıdaki linkimize bir göz atın.

İlginizi çekebilir: Trivia Crack hileleri

Trivia Crack hilesi nasıl yapılır?

Bir anda herkes tarafından oynanmaya başlayan ve milyonlarca indirme sayısına ulaşarak en indirilen bilgi yarışma oyunlarından biri olan Trivia Crack ile ilgili bu yazımızda sizlere Trivia crack hilesi var mı ve hile nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız.

Trivia Crack Android için ve iPhone için indirilen ya da Facebook üzerinden oynanabilen bilgi yarışması. Oyun kısa bir süre önce çıkmış olsa da hemen hemen herkes tarafından oynanmaya başladı ve oluşan rekabet ortamından dolayı alınan puanlar herkes için bir gurur tablosu haline geldi. Arkadaşları arasında soruları bilme ve en üst sıralara çıkma, herkesi yenme gibi arzuları olan kimseler oyunun hilelerine başvurmaya başladılar. Oyunun oynamak için can alma, soruları geçme, bomba hakkı gibi özellikleri yüzünden de sadece soruları bilmek için değil can için hile yapmak, çevirme hakkı için hile yapmak isteyenler telefona bilerek ya da bilmeyerek bir çok hile indirmeye çalışıyorlar. Facebook üzerinden Trivia Crack hilesi yapmaya çalışıp Facebook hesaplarını kaptıran da az değil.

Eğer hile yapmak istiyorsanız güvenli bir hile programı kullanmanız ya da program kullanmadan hile yapma yöntemlerine hakim olmanız gerekiyor. Güvenilir Trivia Crack hilesi için programları doğrudan telefonunuza ya da bilgisayarınıza kurmak yerine aracı bir program üzerinden kullanmanız güvenliğiniz için doğru tercih olacaktır.

Piyasada oyun ile ilgili bir çok hile var ama çalışan Trivia Carck hilesi oldukça az. Sizlere bu yazımız da çalışan ve güvenilir bir hile anlatacağız. Program indirmeden hile yapabileceksiniz. Ama önce gelin hileleri tanıyalım.

Sınırsız can hilesi

Trivia Crack oyunu oynamak için sizden her defasında bir can ister. Eğer can yoksa oyunu oynamak için can hakkınızın dolmasını beklersiniz. Bu süre bazen 1 saate yakın olabilir. Ancak oyunda kart alacak can kazanabilir ya da arkadaşlarınızda can isteyebilirsiniz. Can konusunda problem yaşayanlar ve beklemeyi sevmeyenler can hilesi kullanırlar.

Sınırsız altın hilesi

Oyunda bazı özellikleri açmak için ya da ekstra güç almak için altın kullanılır. Mesela bir soruyu bilmiyorsunuz ve bir sonraki soruya geçmek istiyorsunuz puan kaybetmeden altın vererek sonraki soruya geçebilirsiniz. Altın oyun içerisinde para ile satılır ancak hilesi kullanılarak sınırsız altın alabilirsiniz. Çalışan altın hilesi ya da programsız altın hilesi bulmak oldukça zor. Güvenilir yerlerden indirmeniz gerekiyor.

Sınırsız çevirme hilesi

Trivia oynarken rakibimizle karşı karşıya geldiğimizde bir çark çevirmemiz istenir. Bu çark bize hangi kategoriden soru yöneltileceğini seçer. Rasgele bir kategori seçen bu çarkı yeniden çevirmek isteyebiliriz çünkü bazı konularda yetersiz bilgiye sahip olmamız rakibimizin hamlesini güçlendirebilir. Örneğin tarih yerine spor dan soru çıksın istiyorsak çarkı tekrar çevirmemiz gerekir. Oyun bunun için bize bir sınır koyar ve çevirme hakkı kazanmak için bazı durumları yerine getirmemiz gerekir. Ya da satın almamız istenir. Bu gibi durumlarda sınırsız çevirme hilesi kullanılır. Sınırsız çevirme hilesini programsız yapan ya da çalışan bir çevirme hilesi yok. Bazı programlar olsa da kısa zaman sonra açığı bulunuyor. Bu gibi programları telefonunuza indirirseniz kişisel bilgilerinizin başkasının eline geçmesine neden olabilirsiniz.

Trivia Crack soru bilme hilesi

Soru bilme hilesi Trivia Crack için tek güvenilir hiledir. Bu hileyi yapmak için program kurmanız gerekmez. Trivia Cracker adındaki eklentiyi Chorome tarayıcınıza kurmanız yeterli olacaktır. Kurulumu yaptıktan sonra bu programı kullanarak tüm soruların yanıtları artık elinizin altında. Tek tıkla tüm sorulara doğru cevap vereceksiniz. Elinizde bu hile olduğunda başka hiç bir hileye ihtiyaç duymazsınız.

Trivia Carck ayarları nasıl yapılır?

Günümüzde oldukça popüler olan bilgi yarışması uygulaması Trivia Crack oyunu milyonlarca insan tarafından severek oynanıyor. Türkçe olarak da oynanabilen oyunun Türkiye de oldukça fazla seviyor. Facebook üzerinden ve telefon üzerinden entegre bir şekilde oynanabilen oyunun detaylarını buradaki yazımızda paylaşmıştık. Bu yazımızda sizlere Trivia Crack ayarları nasıl yapılır, sesi nasıl kısılır, bildirimleri nasıl açılır ya da kapanır, Facebook bağlantı ayarları gibi bir çok ayarın nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi vereceğiz.

Trivia ayarlarına ulaşmak için oyuna giriş yapın ve ekranın en sağında bulunan üç çizgi işaretine giriş yapın. Buradan tüm ayarları ve bazı özelliklere göz atabilirsiniz. Aynı zamanda sizin Trivian profiliniz buradadır.

Trivia kullanıcı adımı nasıl değiştiririm?

Kullanıcı adınızı değiştirmek için oyuna giriş yapın ve görselde gördüğünüz üç çizgi ikonuna basın. Burada açılan sayfadan profili gör kısmına tıklayın. Trivia profil ayarlarını buradan yapabilirsiniz. Düzenle dedikten sonra karşınıza gelen kısımda kullanıcı adı, eposta adresi ve şifre değişiklikleri yapabilirsiniz.

Trivia Facebook bağlantısı kesme

Oyunu sadece telefondan oynamak istiyorsanız ya da telefondaki hesabınız ile Facebook hesabınız ayrı olsun istiyorsanız Facebook bağlantınızı kesebilirsiniz. Bunun için gene profil sayfanıza giriş yapın. Profili gör ve ardından Düzenle kısmına gelin. Aşağıda bulunan Facebook ayarlarından Bağlan ya da Bağlanma seçeneklerini kullanarak istediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Ülke ayarları

Ülke ayarları da bu alandan yapılır. Eğer birden fazla dil biliyorsanız ya da rasgele oyunları yurt dışından başkaları ile oynamak istiyorsanız ülke ayarlarını değiştirebilirsiniz. Hangi ülkeyi seçerseniz o ülkenin insanları ile oynarsınız.

Facebook adını, profil fotoğrafını göster / gösterme ayarları

facebook ayarlari

Facebook bağlantınız kalsın ancak profil fotoğrafınızın görünmesini istemiyorsanız bunu farklı bir yerden yapmanız gerekir. Bunun için gene üç çizgili yere gelin. Daha sonra buradan ayarlar kısmına giriş yapın. Facebook adını göstermek ya da kaldırmak istiyorsanız Adımı göster seçeneğini tikleyin. Profil resminizin oyunda görünmesini istemiyorsanız onuda buradan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda oyundan gelen bildirimleri kapatmak için, can isteği gibi diğer talepleri görmemek için gönderi etkinliklerini pasif hale getirin.

Trivia Crack bildirim ayarları

Trivia Crack oynarken sesleri kapatmak, oyundan gelen bildirimleri kapatmak ya da seviyelerini ayarlamak isteyebilirsiniz. Bunun için Trivia Crack ayarlar menüsünü kullanmanız gerekir.

trivia crack ayarları Ayarlar bölümünden ses açma kapama, titreşim ayarlarından titreşimi kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Eğer oyundan bildirim almak istemiyorsanız, uyarı ekranına gelen oyun istekleri, can gönderme gibi bildirimleri görmek istemiyorsanız bildirimler kısmını pasif hale getirin. Bildirimi kapatma değilde sadece bildirim seslerini kapatmak istiyorsanız hemen altında bulunan bildirim sesi, titreşimi kapatmak için de bildirim titreşimi kısmını pasif hale getirin. Üst kısımda bulunan haber bülteninden sıkıldıysanız ve tamamen kaldırmak istiyorsanız bunun için haber bülteni kısmını pasif hale getirin.

Trivia Crack ayarları ile ilgili yapamadığınız bir şey olursa ya da bağlantı problemi, indirme problemi gibi problemler yaşarsanız mutlaka bize iletin.

 

Trivia Crack nedir, nasıl oynanır?

En popüler bilgi yarışmalarından biri olan Trivia Crack kısa süre önce en çok indirilen uygulamalar arınsa yerini aldı. Android ve iOS versiyonu olan oyunu aynı zamanda Facebook üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Trivia Crack nedir?

Basit bir bilgi yarışması olarak görünen oyunu online olarak oynamanız ve arkadaşlarınızla yarışıyor olmanız oyuna olan bağlılığınızı arttırıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden diğer arkadaşlarınızla bağlantı kurduğunuz oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyor ve toplamda 25 turluk yarışmalarda onlara karşı yarışabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Trivia Crack hile

Oyun aynı zamanda arkadaşlarınızla oyun üzerinden mesajlaşmanıza da olanak tanıyor. Oynadıkça seviye atladığınız oyunda zamanla kazandığınız rozetleriniz ve bazı başarı kartlarınız oluyor. Oldukça zevkli olan bu oyunu Andorid ve iOS için ücretsiz indirebilirsiniz.

Samsung için, Lg için, Sony için, General mobile ve diğer Android cihazlar için indirmek istiyorsanız Andorid için indir kısmını seçin. Eğer iPhone için indirmek istiyorsanız iOS için indir kısmını seçin. Oyunun tabletler ve bilgisayarlar için de versiyonları vardır. Trivia Crack bilgisayarda oynamak istiyorsanız Facebook ile oynamanız gerekmektedir. Aşağıdaki versiyonlar Türkçe indirilir.

Andorid için ücretsiz indir            iPhone için ücretsiz indir

Trivia Crack Nasıl indirilir?

Trivia Crack’ı nereden oynayacağınıza karar verin. Eğer telefondan oynamak istiyorsanız yukarıdaki linklerden uygulamayı telefona ücretsiz olarak indirin. Türkçe Trivia Crack oynamak için herhangi bir dil ayarı yapmanız gerekmiyor. Yukarıda Android ve iOS için verdiğimiz linklerden oyun direk Türkçe olarak iniyor. Oyunu tabletten oynamak istiyorsanız gene yukarıdaki linklerden indirebilirsiniz. iPad için iOS olan seçeneği seçin.

Android cihazlarda Google Play’a girin ve arama kısmına oyunun adını yazın. Otomatik olarak yükleme işlemi yapılacaktır. iPhone için ise iTunes kullanmanız gereki.i

Trivia Crack Nasıl oynanır?

Oyunu indirdikten sonra Facebook üzerinden bağlanın. Bu seçenek Facebook arkadaşlarınız ile Trivia Crack oynamanızı sağlayacaktır. Aksi halde rasgele ya da kullanıcı adı ile karşınıza çıkan kişiler ile oynarsınız. Eğer Facebook bağlantınızı kesmek istiyorsanız bunu ayarlar kısmından yapabilirsiniz. Facebook bağlantısı yaptığınızda bilgisayar ve telefondan oynadığınız oyun birleşir, yani aynı oyunu hem bilgisayardan hem de telefondan oynayabilirsiniz. Puanlarınız ve diğer tüm başarılarınız aynıdır, oyuna iki yerden de devam edebilirsiniz.

Trivia Crack oyna!

travia crack yeni oyun

Oyunu oynamak için yeni oyun butonuna basın. Basar basmaz karşımıza sorular gelmeyecektir. Öncelikle nasıl ve kiminle oynayacağımızı seçmeliyiz. Bu işlemden sonra birden fazla kategoriden ayrı ayrı sorularla yarışmaya başlayacağız.

trivia crack yeni oyun meydan okuma

Dil seçenekleri ile eğer birden fazla dil biliyorsak eğer ayrı ayrı dillerde yarışabilir ve yurt dışındakiler ile Trivia oynayabiliriz. Eğer Türkçe oynamak istiyorsak Türkçe seçeneğini seçelim. Klasik ve Meydan okuma seçeneklerinden birini seçelim. Klasik çarkıfelek çevrilerek belirli kategorilerde soru gelmesiyle oynanıyor ve bir kişi ile karşılıklı oyunuyorsunuz. Bu oyun aynı zamanda çarkıfelek oyunu olarak da anılıyor. Meydan oku seçeneğinde ise birden fazla insan ile oynuyorsunuz. Eğer birinci olursanız tüm altınları ve puanları kapıyorsunuz. Rakip olarak arkadaş listenizden arkadaşlarınızla ya da tüm Trivia oyuncuları içerisinden rasgele biri ile oynayabilirsiniz. Şimdi oyna dediğinizde oyuna başlayacaksınız.

Artık rakibimiz ile karşı karşıyayız. Döndür dediğimizde çarkıfelek dönecek ve bize bir kategori verecektir. Eğer döndürme hakkı varsa kategoriyi beğenmediğimizde yeniden çevirebiliriz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bir kategori ile karşılaştığımızda o kategoriden soru gelecektir. Çevirme hakkımızla devam edebiliriz (solda) ya da oyna diyerek oyuna başlayabiliriz. (sağda)

Soru ekranında soruyu eğer biliyorsak cevaplamamız kolay olacaktır. Soruyu bilmiyorsak aşağıda numaralandırdığımız ekstra özellikler bize soruya doğru yanıt vermemiz için yardımcı olacaktır. Bu özellikler ne kadar artarsa karşımızdakini yenme olasılığımız o kadar yüksek olur.

  1. Bomba ne işe yarar?

Bomba yanlış iki cevabı direk siler bize geriye iki tane cevap hakkı tanır. Sadece iki cevaptan doğru olanı seçmemiz için %50 şansımız vardır. Güçlendiriciler içerisinde en güçlü olanı bombadır.

2. Çifte Şans ne işe yarar?

Çifte şans iki cevap hakkı tanır. Eğer iki cevap arasında kaldıysak bize yardımcı olacak güçlendirici çifte şanstır.

3. Atla ne işe yarar?

Atla seçeneği ise bir sonraki soruya geçmemize izin verir. Soruyu yanlış cevaplamış sayılmayız. Bu güçlendirici ile bir nevi pas demiş oluruz. Bu bize puan ya da rozet kaybettirmez.

Not: Güçlendirici, can gibi ekstra haklar kazanmak için oyunun içerisinde kartlar bölümü vardır. Bu kartlar belirli sürelerde bize bu ekstra özellikleri verir. Kart almak için kristale ihtiyacınız vardır. Kristal ne işe yarar bir çok oyuncu tarafından bilinmez. Ne kadar güçlü ve çok kartımız varsa rakibimizin karşısında o kadar güçlü oluruz.

soru bilme skor

Soruyu doğru olarak cevaplarsak bir sonraki soruya geçmemiz için yukarıdaki ekran ile karşılaşırız. Bu kısımda reklam vardır. Tıklarsanız oyundan çıkarsınız. Reklamsız Trivia olarak yayınlanan ücretli başka bir sürüm mevcut, dilerseniz reklamsız indirebilir ve reklamları engelleyebilirsiniz. Ücretsiz Trivia Crack reklamlıdır. Sıkıcı ya da eğlenceli butonlarına basmanız gerekmez, bu o anın bir nevi anketidir. Devam et diyerek oyuna devam edebilirsiniz. Aynı zamanda soruyu gör kısmına tıklayarak soruyu yeniden görebilir, soru hatalı ya da doğru cevap yanlış ise hatayı rapor et diyebilirsiniz.

trivia crack kazanmaEğer rakibinizden fazla rozet toplarsanız oyunu kazanırsınız. Toplamda 6 rozet vardır, 6 sayısına ilk kim ulaşırsa oyunu kazanmış olur. Rozet hilesi yada can hilesi kullanmadıysanız, doğru cevaplara internetten bakmadıysanız ya da hile indirmediyseniz hakkı ile kazanmış sayılırsınız. Şimdiden tebrik ederiz.

trivia crack can

Oyun içerisinde bazı kısıtlamalar vardır. Örneğin oyun oynamak için can hakkınızın olması gerekir. Can yoksa bir daha ki oyuna kadar can beklemeniz gerekir. Can kazanmak için yukarıda belirttiğimiz gibi bazı kartlar kullanabilir ya da arkadaşlarınızdan can isteyebilirsiniz. Ya da 2,89 TL karışılığında satın alabilirsiniz.

travia crack arkadaslar

Oyunda haftalık, aylık skorları görüntülemek için kupa görselini tıklayabilirsiniz. Buradan geçen haftanın şampiyonunu görebilirsiniz. Sırama da yoksanız en altta sırasınız kaç görebilirsiniz. Buradaki iyi oyunculara meydan okuyabilirseniz eğer zamanla sizde üst sıralara çıkarsınız.

 Son olarak ekranınızın en sağında bulunan üç çizgiyi tıkladığınızda profilinizi görürsünüz. Buradan profil fotoğrafınızı değiştirebilir ya da kullanıcı adı değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Alışveriş kısmından can, hak, kart, kristal satın alabilirsiniz. Satın alma işlemleri kredi kartı ya da Turkcell mobil alışveriş kullanılarak yapılır. Eğer çocuğunuza telefonu veriyorsanız bu kısma dikkat edin, tanımlı kredi kartınız var ise oyunu oynaması için başkasına kesinlikle vermeyin. Galibiyetler kısmında oyunun belirlediği bazı başarıları görüntüleyebilirsiniz. Örneğin sanat kategorisinden 50 soru bil 10 altın gibi. Bir çok galibiyet var, tamamladıkça hediye kazanırsınız. Soru fabrikasında ise Trivia Carck için soru girebilirsiniz. İster Türkçe soru girebilir isterseniz İngilizce ya da diğer dillerdeki soruları çevirebilirsiniz. Sorunuz seçildiğinde ekstra altın ve bazı haklar kazanırsınız. Kupon gir kısmıda eğer bir kupon koduna sahipseniz o kupon kodunu orada kullanabilirsiniz. Kupon kodunun değeri kadar can, kristal, kart ya da başka bir özellik alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Trivia Crack ayarları nasıl yapılır?

İlginizi Çekebilir: Trivia Facebook bağlantısı nasıl yapılır, nasıl kesilir?

Trivia Crack ile ilgili aklımıza gelen tüm özellikleri bu makalemizde bir araya getirmeye çalıştık. Eğer oyun ile ilgili indirme problemi, kasma problemi yaşarsanız yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.