Trivia Cracker hilesi ile tüm soruları doğru cevaplayın

-sponsor-

Trivia Crack sorularını herkes doğru cevaplamak ve arkadaşlarının puanlarının üzerinde puan almak ister. Bu yazımızda sizlere Trivia Crack sorularının cevaplarını tek tek vermek yerine tüm soruları doğru cevaplayabileceğiniz, soru bilme özelliği olan bir uygulamadan bahsedeceğiz. Trivia Cracker adındaki bu uygulama soru bilme hilesi yapmanıza ve oyundaki soruların cevaplarını bilerek herkesten fazla puan almanıza olanak tanıyor.

Trivia Cracker nedir, nasıl kullanılır?

Trivia Cracker bir chorome eklentisi. Yani bilgisayarınıza indirmeniz ya da telefona indirmeniz gerekmeden internete girmek için kullandığını tarayıcıya kurulan bir eklenti. Facebook üzerinden Trivia oynarken tüm soruları doğru bilmemize yardımcı olan bir hile. Full indir, chorome için indir yazmanıza gerek yok. Başka sitelere yönlendirilip dolandırıcılarla karşılamamanız için sizinle uygulamanın tam linkini paylaşıyorum. Ardından kurulumu nasıl yapacağınızı ve nasıl kullanacağınızı detaylıca anlatmaya çalışacağım. Öncelikle burayı tıklayarak Trivia Cracker’ı chorome tarayıcınıza kurunuz.

Chorome’a eklendi yazısını gördükten sonra anlıyorunuz ki programı kurmaya başladık. Artık Trivia Crack sorularının cevapları elimizin altında.

İlginizi çekebilir: Trivia Carck nasıl oynanır?

Peki nasıl kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra bize iki günlük deneme sürümü verecektir. Dilerseniz bu iki gün içerisinde tüm arkadaşlarınızı yenebilir isterseniz soruların cevaplarına erişime devam etmek için 8 TL karşılığında programı satın alabilirsiniz. Trivia Cracker free yani ücretsiz sürüme ya da Trivia Cracker full versiyona ücretsiz geçişe olanak tanıyan bazı yöntemler var. Dilerseniz onları araştırıp hileyi ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu yöntemler bazı güvenlik açıklarına neden olduğu ve bilgisayarınıza ya da Facebook hesabınıza üçüncü kişilerin erişimine izin vereceği için bu yöntemi sizlerle buradan paylaşmayacağız. Çalışan ve güvenli bir hile istiyorsanız uygulamayı satın almanızı öneriyoruz.

trivia cracker indir

Uygulamayı indirdikten sonra Chrome taryıcınızın köşesine eklentinin kurulduğunu gösteren bir simge göreceksiniz. Bu simge buradan gizlenebilir ya da eklenti kurulu olmasına rağmen orada göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızın adres kısmına chrome://extensions/ yazarak eklentileri görüntüleyebilir dilerseniz buradan kaldırabilirsiniz.

Eklentiyi kullanmak için oyunu Facebook üzerinden oynamalısınız. Facebook ve telefonda oynadığınız oyunları birbirine bağlayablirsiniz. Trivia Crack Facebook bağlantısı ile ilgili yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Eğer telefonda kullanabileceğiniz bir hile istiyorsanız Trivia Cracker Android versiyonu ya da iPhone için İos versiyonu yok. Bu uygulama sadece Chrome için var. Telefondan kullanmak istiyorsanız gene alternatif ancak güvenli olmayan yöntemler var. Bu yöntemler yüzünden oyundaki hesabını tamamen banlanabilir.

Facebook üzerinden oyuna bağlanın.

trivia crack soru bilme hilesi

Oyuna bağlantıkdan sonra eklenti doğru bir şekilde kurulduysa yukarıdaki simgeyi oyun oynarken isminizin yanında göreceksiniz. Soruların cevapları işte bu küçük tuş ile ortaya çıkacak. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey oyuna devam etmek. Soruların cevaplarını bilmek için soru ekranınıza düştüğü an bu tuşa basmanız. Direk doğru cevap seçilecektir. Size önerimiz hemen basmadan biraz düşünme süresi bırakmanız ve her oyunda tüm soruların hepsini cevaplamamanız. Eğer böyle yaparsanız deşifre olursunuz ve hile yaptığını belli olur. Kimse de sizinle oynamak istemez. Diğer hilelerin ne işe yaradağını görmek için aşağıdaki linkimize bir göz atın.

İlginizi çekebilir: Trivia Crack hileleri

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz