Ana SayfaAndroidSlingshot indir

Slingshot indir

- Advertisment -

Facebook yepyeni bir uygulama çıkardı: Slingshot. Geçtiğimiz günlerde Snapchat’a satın alma teklifinde bulunan ve teklifi geri çevrilen Facebook yürüttüğü gizli uygulama projesini nihayet tamamladı. Facebook geliştirdiği bu yeni Slingshot uygulamasıyla da Snapchat’a hem komşu hem de rakip oldu.

Bundan önce Facebook, ”Facebook Camera” ve ”Facebook Poke” isimli iki yeni uygulama geliştirmiş ve başarısız olmuştu. Snapchat’ten de olumsuz cevap alan dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Facebook acaba yeni çıkardığı Slingshot uygulamasıyla umduğunu bulabilecek mi?

sling-shot-indir-facebook

Slingshot uygulaması tam olarak nedir? Ne işe yarar?

Slingshot, Snapchat’e benziyor yalnız içerdiği özellikler bakımından sanki Snap’ten daha üstün gibi duruyor. Öncelikli olarak henüz geliştirilen Slingshot’ın birçok eksikliği bulunuyor fakat zaman geçtikçe çok iyi bir mevkiye geleceğinden hiç şüphemiz yok. Ayrıca Slingshot uygulaması tam bir çorba gibi. Yani Vine, Instagram ve Snapchat uygulamalarının karışımı gibi duruyor.Sanırım bu özellikten uygulamaları bir arada toplayarak kullanıcıların Slingshot’a daha çok tutunması hedefleniyor desek yanılmış olmayız.

Slingshot’ın en önemli ve en büyük mantığı fotoğraflara sade bir kullanıcı olarak bakamıyorsunuz. Slingshat’ın sizden bir isteği var: Eğer arkadaşlarınızın fotoğrafını görmek istiyorsanız siz de ona bir fotoğraf göndermek zorundasınız. Gayet eğlenceli ve yaratıcı değil mi? Bunun yanında Snapchat’te gönderdiğiniz fotoğraflar bir süre sonra siliniyordu ancak Slingshot’ta bu olmayacak. Arkadaşlarınızla binevi takas ettiğiniz resim ve paylaşımlarınız saklı duracak ve istediğiniz paylaşıma geçmişe dönerek tekrardan bakabileceksiniz.

Retrica uygulamasında olduğu gibi, Slingsot apk’da göndermek istediğiniz fotoğraf ve resimler üzerinde oynamalar yapabiliyorsunuz. Yeni çerçeveler, süslemeler ve efektler ekleyebiliyorsunuz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi henüz yeni olan Slingshot uygulamasına Video, Ses ve diğer dosyaları paylaşma özelliğinin getirilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Slingshot uygulamasını nasıl indirebilirim?

Slingshot app programı şuan için sadece Android ve iOS için indirilebiliyor. Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Casper, Piranha, ve diğer Android iletim sistemli telefonlar için indirmek istiyorsanız buraya ve iOS işletim sistemine sahip Apple iPhone, iPad ve iPOD için indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -