Ana SayfaAndroidPepee Şarkıları indir

Pepee Şarkıları indir

- Advertisment -

Daha önceden bu bağlantıda Pepee oyunu başlığı altında çocuklarınızın oynayabileceği ve canı gönülden sevebileceği Pepee’nin macerasını paylaşmıştık. Bugün ise çocukların sevgilisi olan, Türkiye’nin göz nuru Pepee’nin şarkılarını paylaşacağız. Zulu, Şişa ve Şuşu’nun en yakın arkadaşı olan Pepee’yi bu uygulamayla daha çok seveceksiniz.pepee-oyunlari-indir-mobil-android

Caillo (Kayu)’nun ardından ”Türkiye’nin de bir çizgi karakteri  olmalı” diyen ve çalışmalara başlayan ”Düşyeri” şirketinin 2008 yılında ortaya attığı  Türkiye’de milyonların sevgilisi olan; en çok izlenen çizgi karakter Pepee öğreticilikte sınır tanımıyor. Çocuklarınıza güzel eğitim verebileceğiniz, şirin mi şirin, sevimli mi sevimli olan Pepee sayesinde aile fertleri olarak artık daha mutlu olacaksınız.

pepe-oyunlari-hanimey-turku-zeybek

TRT ve Düşyeri firmasının ortak işbirliğiyle hazırlanan Pepee Şarkıları android uygulaması sayesinde çocuğunuza karşı hem eğitici hem de öğretici olacaksınız. Ayrıca Pepee’nin yaptığı tüm hareketleri örnek alan çocuklar daha akıllı ve uslu olacaklar. Çocuğunuza ister ninni olarak ister şarkı tarzında dinletebileceğiniz Pepee Şarkıları uygulaması android telefonlar için geçerlidir. Pepee’nin bu ücretsiz ve en iyiye aday olan uygulamasını Samsung Galaxy, HTC, LG, Casper, Sony Xperia, Piranha ve diğer android işletim sistemine sahip olan telefonların tümü için indirebilirsiniz. Pepee Şarkılar uygulamasını bir an önce telefonunuza indirmek için buraya tıklayın.

pepee-sarkilari-halay

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -