Ana SayfaAndroidVoice Changer ses değiştirme uygulaması indir

Voice Changer ses değiştirme uygulaması indir

- Advertisment -

Voice Changer uygulaması, Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz içerisinde çok fazla sayıda ses değiştirme enstrümanı bulunan uygulamadır. Örneğin; Voice Changer, ses değiştirici uygulaması sayesinde kaydettiğiniz sesi koyun, robot, helyumlu, ölü, hayalet, android seslere dönüştürebilir, ses inceltme, ses kalınlaştırma gibi değişiklik yapabilirsiniz.

En iyi ses değiştirme uygulamalarından biri olan Voice changer ile sesinizi farklı cisimlerin, canlıların sesine dönüştürmeniz mümkün. İçerisinde çevirdiği sesi kaydetme özelliği de bulunan Voice Changer ses değiştirici programında sesinizi arkadaşlarınıza gönderebilir, Facebook, Twitter gibi sosyal uygulamalarda paylaşabilirsiniz.

ses-degistirici-android-ios-windows-phone-2

Farklı efektlerin ve size komik veya garip gelebilecek seslerin bulunduğu uygulamada sesinizi arkadaşlarınıza dinleterek eğlenebilirsiniz. Sesimi nasıl değiştirebilirim? Sesimi farklı seslere nasıl çevirebilirim diye soruyorsanız My Voice Changer uygulamasını ücretsiz olarak Android, iOS ve Windows Phone cihazlara indirebilirsiniz.

Ses değiştirici uygulamasını iPhone veya iPad için indirmek istiyorsanız buraya gidin. Android işletim sistemiyle çalışan Samsung, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Turkcell T50 ve diğer Android tablet veya telefonlar için indirmek istiyorsanız buraya dokunun. Son olarak sesinizi başka nesnelerin sesine dönüştürme uygulamasını Windows Phone işletim sistemi bulunan Lumia’ya indirmek için buradan indirme işlemini gerçekleştirin. Ses değiştirici apk sürümü sitemizde bulunmamaktadır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -