Galatasaray SK resmi uygulama indir

-sponsor-

Galatasaray Spor Kulübü (Galatasarak SK) uygulaması Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz resmi Galatasaray uygulamasıdır. Galatasaray kulübünün futbol, voleybol ve basketbol gibi dallarda kaydettiği ilerlemeleri, haberleri yayımlayan uygulamayı mobil cihazınıza indirerek takımınızı daha yakından takip edebilirsiniz.

Galatasaray ile ilgili haberler yayımlayan, videolar paylaşan uygulamadan Galatasaray Marşları dinleyebilir, Lig fikstürünü takip edebilir, Galatasaray’ın başarılarını, tarihini öğrenebilirsiniz. Kısacası Galatasaray ile ilgili herşeyi öğrenebileceğiniz Galasatasaray S.K. uygulaması ile fanatizm ruhunuzu bir kat daha canlandırabilirsiniz.

galatasaray-resmi-uygulama-android-ios-2

Eğer Galatasaray takımını tutuyorsanız, Galatasaraylı olduğunuzu göstermek ve takımınıza daha da yakınlaşmak için uygulamayı Android cihazınıza indirebilirsiniz. Galatasaray SK uygulamasını Android için indirmek istiyorsanız buraya gidin. Uygulamanın apk sürümü bulunmamaktadır. iOS tabanlı iPhone ve iPad için Galatasaray uygulamasını indirmek ve mobil cihazınzıa yüklemek istiyorsanız buraya gidin.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz