Fenerbahçe resmi uygulaması indir

-sponsor-

Fenerbahçe takımınızı olan desteğinizi, uygulamayı Android, iOS veya Windows Phone işletim sistemine indirerek sürdürebilirsiniz. Fenerbahçe taraftarları için özel olarak geliştirilen resmi uygulama sayılabilecek programı cihazınıza indirebilir, takımınızın hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fenerbahçe uygulamasıyla ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için akıllı telefon veya tablet için indirme yapabilir stadyum, futbolcular ve teknik direktörlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında Fenerbahçe kulübünün takım marşlarına uygulama aracılığıyla ulaşmanız mümkün.

Fenerbahçe takımını tutuyorsanız ve takımınızın geçmişine, başarılarına ve daha pek çok özelliğine ulaşmak için uygulamayı size tavsiye ediyoruz. Android için Fenerbahçe uygulaması indirmek istiyorsanız buraya gidin. Eğer iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ya da iPad kullanıcısıysanız uygulamayı indirmek ve cihazınıza yüklemek için buraya gidin. Windows Phone için Fenerbahçe uygulamasını indirmek istiyorsanız buradan yükleyebilirsiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz