Beşiktaş (BJK) uygulama indir

-sponsor-

Uygulama sayısının artamasında elbette ki spor da büyük bir faktör. Beşiktaş da buna ayak uydurarak tuttuğunuz takımın uygulamasını kullanmanızı istiyor. Tüm kulüp taraftarı çok iyi bilir takımını en çok destekleyen taraftardan biri de Beşiktaş olduğunu.Eğer Beşiktaş takımını daha da yakından desteklemek istiyorsanız Beşiktaş (JK) uygulamasını Android, iOS ve Windowsphone işleti m sistemi bulunan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Beşiktaş uygulamasının içerisinde sizi yakından ilgilendirebilecek özellikler bulunuyor. İndirdiğinizde Beşiktaş ile ilgili tüm haberlere ulaşabileceğiniz  uygulamadan videolara ve kulüp ile ilgili fotoğraflara göz atabilirsiniz. Bunun yanında Beşiktaş marşlarına, Lig durumlarına, yapılacak karşılaşmalara (fikstür) ve takımınızın kulüp tarihi ile elde ettiği başarılara bakabilirsiniz.

      Eğer siz de Beşiktaş takımını tutuyorsanız bu uygulamayı telefon veya tabletinize indirebilirsiniz. Beşiktaş uygulamasını Android için indirmek ve uygulamayı ücretsiz kullanmak istiyorsanız buraya gidin. Windows Phone (Nokia Lumia) için buradan, iOS tabanlı iPhone ve iPad için ise buradan indirme yapabilirsiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz