Ana SayfaAndroidFastPay uygulama indir

FastPay uygulama indir

- Advertisment -

Pek çok sayıda bankanın internet bankacılığı işlemlerini gerçekleştirmek için geliştirilen uygulama bulunuyor. Fakat Denizbank birazcık daha farklı bir rota takip ederek mobil bankacılık dışında direkt olarak Android, iOS ve Windows Phone akıllı telefonlar ve tabletlerden ödeme işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayan FastPay uygulamasını çıkardı.

Fast Pay uygulamasını indirdiğinizde Denizbank hesabı olma şartı aranmamakla beraber, DenizBank ATM’lerinden para yükleme yapabilir, istediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz. İsteğinize göre Deniz Bank kişisel hesabınızı FastPay uygulamasına bağlayabilirsiniz.

fast-pay-indir-lumia-android-iphone-2

Fast Pay indirerek para gönderme, TL yükleme (Kontör), market ve restorant mekanlarında ödeme yapmak gibi işlemleri mobil olarak yapabilirsiniz. Kartsız ve nakitsiz ödeme imkanına sahip olabileceğiniz FastPay uygulamasını iOS tabanlı iPhone veya iPad için indirmek istiyorsanız buraya gidin. DenizBank’ın sizler için özel olarak geliştirdiği FastPay’i Android için indirmek ve cihazınıza ücretsiz olarak yüklemek istiyorsanız buradan indirme yapın. Son olarak mobil bankacılık işlemlerini yerine getirebileceğiniz Fast Pay uygulamasını Lumia için buradan indirebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -