Ana SayfaAndroidZikirmatik uygulaması indir

Zikirmatik uygulaması indir

- Advertisment -

Zikirmatik, Android, Windows Phone ve iOS için indirebileceğiniz mobil cihazlarınız aracılığıyla tesbih çekebilmenize olanak tanıyan faydalı ve ücretsiz uygulamadır.  Sizin de bildiğiniz gibi Kur’an-ı Krem’in pek çok yerinde Allah’ın ismini zikretmekten söz ediliyor. Ancak zikir için özel bir zaman ve mabet yeri gerekmiyor.

Okulda, evde, işte yani hayatınızın pek alanında kullanabileceğiniz Zikirmatik uygulamasıyla Allah’ı anabilmek ve dininize daha da yakınlaşmak için uygulama içerisindeki eş zamanlı ve ayrı ayrı çalışan sayımlar yapabilirsiniz. Dilerseniz Android’de çalışan uygulama içerisinde anlamını bilmediğiniz bazı Arapça zikirlerin Türkçe anlamlarına bakabilirsiniz.

zikirmatik-indir-windows-phone-ios-android-bedava2

Uygulama içerisinden zikir sayısını ve hedefinizi yazarak zikirlerinizi istediğiniz gibi tamamlayabilir ve sevap işlemek, Allah’a daha da yakınlaşmak için gerekeni yapabilirsiniz. Android işletim sistemiyle çalışan Samsung, HTC, LG, General Mobile, Casper Via, Turkcell T 50 ve diğer Android telefon veya tabletler için Zikirmatik indirmek istiyorsanız buraya gidin. Zikirmatik iOS tabanlı iPhone ve iPad’e indirmek için buradan indirme yapabilirsiniz. Lumia için Zikirmatik indirmek ve yüklemek için buraya gidin.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -