Ana Sayfa Etiketler Ses değiştirici

ses değiştirici ile ilgili içerikler.


Voice Changer ses değiştirme uygulaması indir

Voice Changer uygulaması, Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz içerisinde çok fazla sayıda ses değiştirme enstrümanı bulunan uygulamadır. Örneğin; Voice Changer, ses değiştirici uygulaması sayesinde kaydettiğiniz sesi koyun, robot, helyumlu, ölü, hayalet, android seslere dönüştürebilir, ses inceltme, ses kalınlaştırma gibi değişiklik yapabilirsiniz.

En iyi ses değiştirme uygulamalarından biri olan Voice changer ile sesinizi farklı cisimlerin, canlıların sesine dönüştürmeniz mümkün. İçerisinde çevirdiği sesi kaydetme özelliği de bulunan Voice Changer ses değiştirici programında sesinizi arkadaşlarınıza gönderebilir, Facebook, Twitter gibi sosyal uygulamalarda paylaşabilirsiniz.

ses-degistirici-android-ios-windows-phone-2

Farklı efektlerin ve size komik veya garip gelebilecek seslerin bulunduğu uygulamada sesinizi arkadaşlarınıza dinleterek eğlenebilirsiniz. Sesimi nasıl değiştirebilirim? Sesimi farklı seslere nasıl çevirebilirim diye soruyorsanız My Voice Changer uygulamasını ücretsiz olarak Android, iOS ve Windows Phone cihazlara indirebilirsiniz.

Ses değiştirici uygulamasını iPhone veya iPad için indirmek istiyorsanız buraya gidin. Android işletim sistemiyle çalışan Samsung, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Turkcell T50 ve diğer Android tablet veya telefonlar için indirmek istiyorsanız buraya dokunun. Son olarak sesinizi başka nesnelerin sesine dönüştürme uygulamasını Windows Phone işletim sistemi bulunan Lumia’ya indirmek için buradan indirme işlemini gerçekleştirin. Ses değiştirici apk sürümü sitemizde bulunmamaktadır.

Android için ses değiştirme ve efekt uygulaması indir

0

Uygulamamızın adı Voice & Mp3 Changer Ringtones. Türkçe’ye tercüme ettiğimizde Ses ve Mp3 değiştirici gibi bir anlama geliyor. Android işletim sistemli telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz, gayet basit ve hızlı olan ses ve müzik efektlendirme uygulaması sayesinde normal insan sesini robot, kız, erkek, papağan, uzaylı, yaşlı insan ve fare sesine çevirebilirsiniz.

Ses dönüştürme noktasında başarılı ve popüler bir uygulama diyebileceğiniz Voice and Mp3 Changer Ringtones sayesinde yeni mizahlar, komik sesler yaratabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir uygulama olan Voice and Mp3 Changer Ringtones ile yalnızca sesleri değil müzikleri de değişitrebilirsiniz. Şarkılara dijital ses efektleri ekleme yöntemiyle ortaya farklı tonda müzikler çıkarabilirsiniz.

Oluşturduğunuz ses ve müzik dosyalarını telefon ya da tabletinize kaydederek dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. İsterseniz e-posta, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden yarattığınız içerikleri paylaşabilirsiniz. Son derece sade ve kullanışlı bir arayüze sahip ses ve müzik efeklendirme, ses değiştirme uygulaması ile mp3, aac, mp4, ogg, wav gibi dosyaları açabilirsiniz. Kendi sesinizi ve arkadaşlarınızın sesini hayvan, robot ve diğer seslere çevirme imkanı tanıyan uygulamayı Android işletim sistemine sahip telefon ya da tabletiniz için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Alternatif olarak Ultra Voice Changer uuygulamasına ise buradan sahip olabilirsiniz.


- sponsor -