Ana SayfaAndroidAndroid için ses değiştirme ve efekt uygulaması indir

Android için ses değiştirme ve efekt uygulaması indir

- Advertisment -

Uygulamamızın adı Voice & Mp3 Changer Ringtones. Türkçe’ye tercüme ettiğimizde Ses ve Mp3 değiştirici gibi bir anlama geliyor. Android işletim sistemli telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz, gayet basit ve hızlı olan ses ve müzik efektlendirme uygulaması sayesinde normal insan sesini robot, kız, erkek, papağan, uzaylı, yaşlı insan ve fare sesine çevirebilirsiniz.

Ses dönüştürme noktasında başarılı ve popüler bir uygulama diyebileceğiniz Voice and Mp3 Changer Ringtones sayesinde yeni mizahlar, komik sesler yaratabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için ideal bir uygulama olan Voice and Mp3 Changer Ringtones ile yalnızca sesleri değil müzikleri de değişitrebilirsiniz. Şarkılara dijital ses efektleri ekleme yöntemiyle ortaya farklı tonda müzikler çıkarabilirsiniz.

Oluşturduğunuz ses ve müzik dosyalarını telefon ya da tabletinize kaydederek dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. İsterseniz e-posta, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden yarattığınız içerikleri paylaşabilirsiniz. Son derece sade ve kullanışlı bir arayüze sahip ses ve müzik efeklendirme, ses değiştirme uygulaması ile mp3, aac, mp4, ogg, wav gibi dosyaları açabilirsiniz. Kendi sesinizi ve arkadaşlarınızın sesini hayvan, robot ve diğer seslere çevirme imkanı tanıyan uygulamayı Android işletim sistemine sahip telefon ya da tabletiniz için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Alternatif olarak Ultra Voice Changer uuygulamasına ise buradan sahip olabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -