Ana SayfaİndiriOS için rehber yedekleme uygulaması indir

iOS için rehber yedekleme uygulaması indir

- Advertisment -

Filebook uygulaması iOS kullanıcılarına telefon rehberini yedekleme ve yedeği geri yükleme noktasında yardımcı olan yedekleme yazılımıdır. iPhone ve iPad model cihazınıza ücretsiz indirebileceğiniz yedekleme uygulaması ile rehberinizi hızlı ve kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Telefonunuzda ya da tabletinizde çökme meydana gelirse Filebook uygulaması ile aldığınız yedeği geri yükleyebilir iPhone ya da iPad’inizi kaldığı yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.
iphone-rehber-yedekleme-ios (1)-2

iCloud üzerinden yedekleme yapmak istemiyorsanız, alternatif uygulama Filebook’u deneyebilirsiniz. iCloud benzeri uygulama olan Dropbox’a yüklenen yedekleriniz Filebook sisteminde depolanır. Tek dokunuş ile kaydettiğiniz yedekleri geri yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz rehberinizde bulunan bağlantıları teker teker de iOS işletim sistemli cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Filebook rehber yedekleme uygulaması rehberinizde bulunan bütün herşeyi e-mail yoluyla yollamanıza da olanak tanıyor.

iOS tabanlı çalışan iPhone modelleri ve iPad tabletler için Filebook uygulamasını buradan ücretsiz olarak indirebilir, rehber yedekleme problemi ve ilerleyen vakitlerde karşınıza çıkabilecek olası hata ya da donanımsal sorunlara Filebook ile çözüm yaratabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -