Ana SayfaNasıl yapılır?Öğrenciler için Spotify Premium nasıl alınır?

Öğrenciler için Spotify Premium nasıl alınır?

- Advertisment -

Spotify, dünyada en çok kullanılan müzik servislerinden biridir. Türkiye’de de Spotify en çok tercih edilen genellikle mobil cihazlara indirilen müzik dinleme aracıdır. Spotify ücretsiz dinlenebildiği gibi Premium versiyonla kullanıcılara daha özelleştirilmiş hizmetler ve yüksek deneyim sunuyor. Spotify bu noktada işin hakkını veriyor ve kullanıcılar için çeşitli kampanyalar sunuyor. Spotify kampayalarından biri de öğrenci indirimi. Yalnızca öğrencileri kapsayan %50 öğrenci indirimi sayesinde Spotify Premium 12 ay boyunca yarı fiyatına kullanılabiliyor. Peki nasıl? Spotify Premium öğrenci indirimi nedir? Ne kadar süre kullanılabilir? İşte detaylar…

Spotify Premium öğrenci, firmanın yalnızca öğrencileri kapsayan ve %50 indirim avantajıyla kullanıma sunduğu kampanyadır. Spotify Premium’u öğrenciler yalnızca yarı fiyat ödemesi yaparak 12 ay boyunca kullanabilir. Kişinin öğrenci olması durumunda ise 3 kez Spotify Premium avantajından yarı fiyatına yararlanılabilir. Spotify Öğrenci için Premium’u kullanmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıya basın.

Bilgi: 2018 tarihi itibariyle Spotify kullanıcılara 3 ay için 0.99 TL karşılığında sonrası için ise ayda 6.99 TL karşılığında Spotify Premium hizmeti sunmaktadır.

Spotify Premium öğrenci paketi üniversite veya kolej öğrencilerini kapsamaktadır. 18 ve üzeri olma şartı aranmaktadır. Spotify Premium öğrenci kullanım süresi 4 yıldır. Sonrasında kullanıcılardan standart Premium ücreti talep edilmektedir. Ancak Spotify’da herhangi bir sözleşme veya taahhüt bulunmadığından dilediğin zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Spotify Premium öğrenci onayı nasıl?
Spotify Premium lise için hizmet vermiyor. Yalnızca üniversite okuyan öğrencilerini kapsayan Spotify Premium öğrenci onayı için SheerID doğrulama hizmeti kullanılmaktadır. Okul Spotify sisteminde bulunmalıdır ve başka bir Spotify hesabı ile öğrenci indirimi talep edilmemiş olmalıdır.

Spotify Premium lise öğrencileri yararlanabilir mi?
Normal şartlarda Spotify Premium öğrenci kapsamında bazı kolejler ve üniversite bulunmaktadır.

Spotify Premium öğrenci indirimi nasıl yapılır?
Spotify hesabı oluşturun.
Öğrenci için Premium bağlantısına tıklayın.
Premium’u dene’ye basın.
Giriş yaptıktan sonra ilgili sözleşmeyi kabul ederek kredi kartı bilgilerinizi girin, öğrenci belgenizi sisteme yükleyin ve hesabınızın onaylanmasını bekleyin.

Spotify Premium öğrenci ile ilgili yaşadığınız problemler hakkında detaylı bilgi almak için yorum bölümünü kullanın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -