Ana SayfaAndroidNokia X modelleri için Whatsapp indir

Nokia X modelleri için Whatsapp indir

- Advertisment -

Whatsapp uygulaması dünyanın en popüler ve en çok indirilen sohbet programlarının başında gelir. Piyasada var olan hemen hemen tüm telefon modelleri için indirilebilir. Buna rağmen kullanıcıların yaşadığı büyük bir zorluk var. Bildiğiniz üzere Nokia ilk başta Windowsphone işletim sistemiyle devam edeceğini açıklamış bir süre sonra Android işletimli Nokia X, Nokia X+ ve Nokia XLarge adında 3 farklı telefon modeli çıkarmıştı.

whatsapp_mobilkaynak

Kullanıcılar da Nokia Whatsapp uygulamasının Windowsphone sanal mağazasında olduğunu düşünüyor ve bir türlü Vatsap sohbet uygulamasını indiremiyor. Bu hatadan kurtulmak ve bu sorunu çözmek için açtığımız konuda sizlere hangi sanal mağazadan indirme yapacağınızı ve Whatsapp uygulamasını nasıl indirebileceğinizi aktaracağız.

Whatsapp’ı neden Nokia X telefonları için indiremiyorum? Neden hata ile karşılaşıyorum? Nasıl indirebilirim? Ne yapmam gerekiyor?

Dediğimiz gibi Nokia X modelleri Android tabanlıdır. Yani Google Play ile birlikte çalışır. Nokia Lumia modelleri ile Nokia X modelleri arasında işletim açısından dağlar kadar fark vardır. Nokia X modelleri için Whatsapp uygulamasını indirebilmek için buraya tıklayın. Eğer Nokia X modeller için Apk versiyonunu indirmek ve uygulamayı direkt olarak indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

Ayrıca Nokia X modelleri için Whatsapp uygulamasını güncellemek veya son sürümünü indirmek istiyorsanız yine yukarıdaki indirme linklerini kullanabilir, uygulamayı Türkçe ve son haliyle ücretsiz olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -