Ana SayfaNasıl yapılır?Nokia Lumia 720 ekran fotoğrafı çekme

Nokia Lumia 720 ekran fotoğrafı çekme

- Advertisment -

Nokia Lumia 720 akıllı model telefonlarda ekran fotoğrafı çekmek çok kolay. Windowsphone 8 ve Windowsphone 8.1 güncellemeleriyle birlikte ekran fotoğrafı yakalamak, telefonda merak ettiğiniz ya da dikkatini çeken bir resmi paylaşmak için ekran görüntüsünün fotoğrafını çekip kaydetmek gayet sıradan bir işlem. Örneğin; Facebook, Twitter, Whatsapp gibi uygulamalarda gördüğünüz komik durum güncellemesininin ekran fotoğrafını screenshoot edebilir, telefonununuzun galerisine kaydedebilirsiniz. Dilerseniz galerideki dizinde saklı tutulan ekran fotolarını sanal alemde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Nokia Lumia 720’de ekran resmi çekmek ve kaydetmek için aşağıdaki yöntemi takip edebilirsiniz.

Nokia Lumia 720 için WP 8.0 Ekran görüntüsü alma:

Windows Phone 8′de ekran görüntüsü almak için, Başlat‘a Başlangıç düğmesi ve ardından Güç düğmesine Güç simgesi aynı anda basın ve ses çıkıncaya kadar basılı tutun. Ekran görüntüsünü Lumia’da yakalayın.

ekran-goruntusu-alma

Windowsphone 8.1 işletim sistemli Nokia Lumia 720 kullanıyorsanız;

Güncellediğiniz (WP 8.1) Nokia Lumia 620′de Ekran resmi çekmek için;

Windowsphone 8.1 ekran görüntüsü kaydetme tekniği; Windows Phone 8.1 işletim sistemli Lumia 620 model telefonunuzda, ekranınızın resmini çekmek için Güç düğmesiGüç simgesi ve Sesi Arttırma düğmelerine aynı anda basın.nokia-lumia-520-ekran-goruntusu-yakalama

Anlatımı anlamadıysanız kutucuğa problemle karşılaştığınız yeri yazın. Olası sorunları veya hataları bizlere bildirin. Resimli anlatım’daki ekran görüntüsü alma işlemi tüm Windowsphone Nokia Lumia modellerinde uygulanabilir.

 

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -