Nokia için Line indir

-sponsor-

Whatsapp‘ın popülerliği girişimcilerin oldukça iştahını kabartmış olacak ki WeChat ve ardından Line bu pazara yüksek yatırım yaptılar. Televizyon ve internet reklamlarına ciddi yatırım yapan internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma servisleri aynı zamanda Whatsapp‘a göre geniş özellik yelpazesine sahip. Sadeliğinden ödün vermeyen Whatsapp’dan farklı olarak; hem bilgisayarda hem de mobil cihazlarda kullanılabilen diğer mesajlaşma servisleri aynı zamanda görüntülü konuşma özelliği ile tercih sebebi.

Whatsapp da görüntülü konuşma özelliği var mı sorusuna da yanıt bulduğumuz bu makale de Nokia için Line kurulumu, kullanımı ve Nokia Line kişi ekleme problemi, görüntülü konuşma problemi, dosya gönderme, yedekleme ve diğer Nokia Line hataları hakkında da bilgi vermeyi hedefliyoruz.

Nokia akıllı telefon pazarında her ne kadar bir dönem geri kalmış olsa da, Windows Phone ile mesafeyi hızla kapattı. Windows Phone işletim sistemi ile birlikte uygulama konusunda da epey zengin bir içeriğe sahip olan Nokia eski yerini yeniden kazanmaya uğraşıyor.

Windows Phone kullanıcıları diğer bir çok uygulama gibi Line’ı da sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorlar. Symbian versiyonu da olan Line diğer mobil cihazlarda olduğu gibi Nokia, Nokia S40, Nokia Symbian ve Nokia Windows Phone işletim sistemi kullanan kullanıcılar içinde en popüler mesajlaşma servislerinden bir tanesi. Nokia’nın tüm modelleri için Line, Windows Phone için Line, Symbian için Line ve Nokia S40 için Line indirmek için aşağıda ki linkleri kullanabilirsiniz.

Nokia S40 için ücretsiz Line indir

Nokia Symbian için ücretsiz Line indir

Nokia Windows Phone için Line indir

Nokia 700 için Line kullanmak isteyenler aşağıdaki linkten indirebilir.

Nokia 700 için Line indir

1 YORUM

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz