LG G Pro 2

-sponsor-

LG firması 2014 yılının ilk yüksek düzey telefonlardan biri olan LG G Pro 2’yi duyurdu. Yaptığımız incelemelere yeni modelde krom çerçeveli plastik kasaya başvuran LG, ekranda da bir değişikliğe gitmiş. Şubat aylarında basına daha detaylı olarak tanıtılması beklenen LG G Pro 2, Bahar aylarında piyasaya çıkacak.

lg g pro 2 özellikleri

LG G Pro 2 Özellikleri

Lg G Pro 2 telefonu özelliklerin yanısıra beraberinde bir çok yenilikle geldi. En önemli yenilikleri yazının girişinde belirttiğimiz üzere kavisli cam arka yüzeyinin yerine krom çerçeveli plastik kasanın gelmesi ve 6.0 inç büyüklüğünde 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde ekranı.

Telefon tablet melezi yani hem telefon hem de tablet özelliklerini barındıracak kadar üstün özelliklere sahip bu telefon önceki G Pro ve diğer telefonlarla kıyaslandığında rakiplerine göz açtırmayacak gibi görünüyor. LG G Pro ile karşılaştırırsak  ekran büyüklüğü ve çözünürlüğü dışında yeni gelen kasa telefona görsel bir güzellik katıyor.

Ayrıca LG G PRO 2 :

IPS LCD ekran,

3 GB RAM,

Qualcomm Snapdragon 800 çipset

Android 4.4 KitKat işletim sistemini barındırma özelliklerinee sahip.

lg g 2 fiyatı

LG G PRO 2 Fiyatı

LG G Pro ardından çıkan 2. model G Pro 2’nin ne kadar olduğunu merak edenler için üzülerek belirtmeliyiz ki henüz donanımsal tüm özelliklerinin açıklanmamasının yanısıra kesinleşmiş bir rakam yok. Fiyatın şubat ayının ortalarında resmiyete döküleceği ve Nisan gibi satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz