Ana SayfaHaberleriPhone 7 mi Note 7 mi?

iPhone 7 mi Note 7 mi?

- Advertisment -

Telefon karşılaştırmalarında her zaman söylediğimiz öncelikle müşteri tam olarak ne istediğini bilmeli. Sonrasında bütçesini gözden geçirmeli ve özelliklerine fazla takılmamalı. Ne demek özelliklerine fazla takılmamalı?

Çünkü telefonun özellikleri 500 adet ise ki bir çok telefonun yapabildiği 500’ü geçer, biz sadece 50 tanesini kullanıyoruz. Gün içerisinde sürekli kullandığımız ise 20 yi geçmez. Bu yüzden bir telefonun şişirilmiş özelliklerine çok fazla takılmamak gerekir.

iPhone 7 vs Note 7 karşılaştırma

Bu yazımızda iPhone7 nin özellikleri mi daha iyi Note 7’nin mi detaylı bir karşılaştırma yapmayacağız. Ama iPhone mu yoksa Note 7 mi alınır bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Telefonların karşılaştırmalı özelliklerini okumak için geldiyseniz yazımıza buradan sonra devam etmeyebilirsiniz. Biz daha samimi bir tutum ile iki telefon arasında kalmak nedir, neden boş yere binlerce TL veriyoruz onu konuşacağız. Yani 3700 TL ye Note 7 alınır mı? Note 7 özünde nasıl bir telefon yoksa iPhone 7 mi alınır ya da 3310 bizim işimizi görüyor mu ona bakacağız.

Öncelikle Note 7 ya da iPhone 7 alıyorsak paramızın hesabını bilmiyor olmamız gerekiyor. Eğer çok paranız yoksa iki telefonu da lütfen sırf şekil olsun diye almayın, paranızı daha hayırlı işlerde kullanın. Eğer birde asgari ücret ile çalışıyorsanız ve işe yeni başladıysanız aman kardeşim. Yeni evli biri olarak söylüyorum para çok kıymetli, şimdiden tutmaya başlasanız iyi ederseniz. Çünkü zorla eriştiğiniz Note 7’nin camının fiyat 1000 TL üstünde. Kırarsanız ki kırılıyor demirden değil, daha taksitleri ödeyemediğiniz için kırık ekranla dolaşırsınız. Lüks yaşama özenmek ile lüks yaşamak çok farklı şeyler. Erişemezsiniz, paranız boşa gider.

Note 7’nin iPhone 7’ye göre artı özellikleri

Note 7 almak istiyorsanız çok telefon görüşmesi yapan, yanında ajanda bulunduran, notlar alan, hesaplar yapan, word excell ve mail trafiği çok olan biri olmanız gerekiyor. Eğer o kalemi kullanmayacaksanız Note 7 almayın. Telefon bu işler için mükemmel olarak tasarlanmış. Hele ki kalemi harikalar yaratıyor. Web üzerinden bir iş yapıyorsanız anında ekran görüntüsü üzerine not alıp gönderebilirsiniz. Ekran notu, mail gönderme, ajanda kullanımı için eşsiz bir telefon. Daha öncede belirttiğim gibi Word, Excell işleriniz içinde büyük ekranı cuk diye oturmuş. Ben Note kullanıyorum, sosyal sınıfıma göre beni değerlendirmeyin diye kaç kullandığımı söylemiyorum ama bir Note 7 sahibi olmak isterdim. Çünkü bana hitap ediyor. Özellikleri güzel, işlemcisi ve kamerası tatmin edici. Kalemini de gayet aktif olarak kullanacağıma eminim.

Özet geç: İş adamıysanız, hareketli bir yaşantınız varsa ve sürekli evrak, mail, ajanda trafiğiniz varsa Note 7 alın. Yoksa alınmaz arkadaş, 3700 kusur çok pahalı.

iPhone 7’nin Note 7’ye göre artı yönleri

Öncelikle iPhone adını duymak bizleri heyecanlandırıyor. Kim ne derse desin adamlar işini özenerek yapıyor ve bir efsane olmayı hak ediyorlar. Abartıyor olabilirim ama tüm ürünlerine zarafeti, kullanışlılığı resmen işlemişler. Ben işimi yaparım, temiz yaparım, beni kullanmak ayrıcalıktır mesajını çok net veriyorlar. iPhone 7 özellikleri Note 7 den çok mu iyi? Hayır! Özellikle iPhone 7 mi Note 7 mi karşılaştırması yapmak çok yanlış, ikisi çok ayrı kulvardalar. Kullanım alanına göre ikisi ayrı ayrı değerlendirilmelidir. iPhone 7 karşılaştırması yapacaksanız gidin Samsung S7 ile karşılaştırın.

iPhone 7 gerek tasarım gerekse işlem özelliği olarak telefon dünyasının çok çok önünde. Rakamlara takılmayın, önemli olan işlevi. Birinin 8 çekirdeği vardır iPhone 2 çekirdekle o işi görür. Ürünün stabil yapısı mükemmel. Temiz ve şık bir telefon. Hiç düşünmeden alın. Paranız yoksa gidin iPhone 5s alın, onunla da yaşamaya devam ederseniz ve hiçte eksiklik çekmezsiniz.

Özet geç: Ben bir telefon istiyorum, asistan değil, alo derim bir de tarzıma önem veriyorum diyorsanız iPhone 7 iyidir.

Baştaki görsel temsilidir arkadaşlar

Sorularınız için soru cevap bölümüne bekleriz, saygılar…

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -