Ana SayfaGeneral MobileGeneral Mobile desen kilidini unuttum, ne yapmalıyım?

General Mobile desen kilidini unuttum, ne yapmalıyım?

- Advertisment -

General Mobile telefonda desen kilidinizi unuttuysanız korkmayın, şifreyi kırmak ve telefonu yeniden açmak mümkün ancak bunun sizden bazı götürüleri olacak.

Telefonunuza desen kilidi koymak sizi bir çok açıdan korur. Özellikle özel bilgilerinizin başkaları tarafından ulaşılması engeller ya da telefonunuz çalındığında telefonunuz başkası tarafından kullanılmaz. Ancak unutulan desen kilidinin hatırlanması normal tuş kilidi şifresinden biraz daha zordur. Tuş kilidi için koyduğunuz desen kilidini unuttuysanız bunu kırmanız gerekir ancak desen kilidini kırmak sadece telefonu sıfırlamak ya da fabrika ayarlarına dönmek ile mümkün olduğu için tüm verileriniz silinecektir. Bir şey silinmeden (fotoğraflar, rehber, dosyalar,mesajlar) desen kilidini kırmak maalesef mümkün değildir.

General Mobile unutulan desen kilidini kırma

General Mobile telefonlarda desen kilidi kırma yöntemi telefonun hard reset yani format atılmasıyla mümkündür. Telefona format atmak içerisinde bulunan tüm verilerin silinmesi ve telefonun baştan kurulması demektir. Desen kilidinin amacı verilerinizi korumak olduğu için işletim sistemleri tek çıkar yolun bu olduğuna karar vermiştir. Ancak format atmadan önce Google hesabınızı hatırladığınıza emin olun. Eğer Google hesap şifrelerini hatırlamıyorsanız format attıktan sonra unutulan desen kilidi açılmış olsa da Google giriş isteyebilir. Bu girişi yapmazsanız telefonunuzu kullanamazsınız.

1 – Verilerinizin silineceğini unutmayın
2- Google hesabı şifrenizi bilmiyorsanız format atmayın

General Mobile unutulan desen kilidini kırmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız ve telefonunuzun modelini tıklayarak nasıl format atılır öğrenin. Format attıktan sonra telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

General Mobile telefonlara nasıl format atılır?
- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -