Ana SayfaNasıl yapılır?Instagram'da para kazanmanın yolları

Instagram’da para kazanmanın yolları

- Advertisment -

Instagram’da para kazanma yollarından biri de takipçi sayımızın çok olması. Instagram uygulamasında ne kadar popülersek ve takipçimizi ne kadar arttırmışsak, buna orantılı olarak para kazanmamız mümkün. Genellikle gezdiğimiz, tozduğumuz yerleri; yediğimiz içtiğimiz yemekleri paylaşıyor olsak bile Instagram ile para kazanmak olanaklı görünüyor.

Bunun en bariz örneği de şirketlerin kullanıcılara teklifler götürmesi. New York’ta yaşayan Liz Eswein, Instagram’ta yaptığı paylaşımlarıla kendisini takip eden sayısını arttırmış ve şirketlerin sponsorluğunda dünyayı turluyor. Bunun yanında çekip yüklediği her fotoğraftan da para kazanıyor.

Kazandığı paranın da az buz olmadığını söylemekte fayda var, çünkü fotoğrafını beğenen 1 kişi üzerinden 1 dolar para alıyor. Sponsorlu fotoğrafların 23.000 bin kişi tarafından beğenildiğini hesaba katarsak, Instagram bizim için yeni bir iş alanı olabilir.

instagram-zengin-olma-yollari

Eswein’in çalıştığı şirketlerden birinin de dünyaca ünlü Türk firması Türk Hava Yolları olduğunu belirtelim.  THY ile uçarak Türkiye’ye gelen ve burada çektiği iki fotoğraf ile 22.000 doları cebe atan Eswein’in Instagram’dan bu şekilde para kazanma yöntemi şaşırtıcı ve takdir edilesi.

Eğer siz de Instagram, Facebook veya Twitter gibi hesaplarınızla para kazanmak istiyorsanız takipçi arttırma yollarını arayın. Sonrasında ise şirketlerin kapısını çalın. Eğer aksine ben zaten çok popülerim diyorsanız onlar sizi bulacak, zengin olma yolunda adım atacaksınızdır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -