Turkcell Şirketim uygulaması indir

-sponsor-

Turkcell Şirketim, Android ve iOS cihazlara ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz; şirkete ait tüm hatlara erişmenizi sağlayan şirket uygulamasıdır. Hatlarınıza ait tarife, paket, fatura bilgisi gibi detaylara Turkcell Şirketim uygulaması ile ulaşabilirsiniz.

Turkcell’in çalışan personeller için özel olarak tasarladığı Şirketim uygulaması sayesinde sahip olduğunuz şirket hatlarını tek bir uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. Eğer daha önceden Turkcell Hesabım uygulaması kullandıysanız, bu uygulamaya arayüz görünümüyle oldukça benziyor.

Bunun yanında tüm hatlarınızın tarife ve paket bilgilerini görüntüleyebilir, ödenmemiş faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Yurt dışı kullanım ve 3g ayarları da bulunan Şirketim uygulamasında hat kullanıcılarından gelen istekleri inceleyebilir ve onaylayabilirsiniz.  Son olarak uygulamayı kullanabilmek için şirketin Online İşlemler Yetkilisi olmak zorundasınız. Giriş yapabilmek için telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Turkcell Şirketim uygulamasını Android için indirmek istiyorsanız buraya gidin. Şirketim uygulamasını iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad için indirmek ve cihazınıza ücretsiz yüklemek için buradan indirme işlemini gerçekleştirin. Turkcell Şirketim apk indirmek için uygun dosya sitemizde bulunmamaktadır.  Uygulamanın Windows Phone tabanlı Lumia ve Blackberry OS için uygun versiyonu bulunmamaktadır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz