Ana SayfaHuaweiHuawei P20 Siyah-Beyaz fotoğraf nasıl çekilir?

Huawei P20 Siyah-Beyaz fotoğraf nasıl çekilir?

- Advertisment -

Huawei P20, 2018 yılına damgasını vuran amiral gemileri arasında yer alıyor. Pek çok donanım testinde ön sıralarda çıkan Huawei P20 modeli tasarımı, işlemcisi ve yapay zeka teknolojisi dışında bir konuda daha üstün: kamera. P20 bu yılın en iyi kamerasına sahip akıllı telefonlardan biri. Özellikle Pro modelinde sunduğu özellikler fotoğrafçılığın tüm tekniklerini barındırıyor. Yani bir kişi P20 Pro’yu eline alıp ben fotoğrafçılık yapacağım dese hiç de abes karşılanmayacak gibi görünüyor.

Hal böyleyken, Huawei P20 kamerası pek çok yenilik ve özellik sunarken bu sunduğu özelliklerden bir tanesine bu yazımızda göz atacağız. Dünya her ne kadar renkli olsa da bazen dünyaya filtre çekmek istediğimiz, görüntüyü başka bir tona bürümeyi arzuladığımız doğrudur. Mesela kimi zaman çektiğimiz bir görselin sadece siyah ve beyaz renklerden oluşmasını isteriz. Dünyayı anlamlı kılan renklerden sıyrılarak farklı anlamlar yükleyebileceğimiz kara ve ak tonlara büründürmek isteyebiliriz. Peki resmin duygusunu ve hikayesini değiştiren bu renk değiştirme modunu nasıl kullanabiliriz?

Huawei P20 kamera ipuçları arasında yer alan siyah beyaz fotoğraf çekiminin nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Kamera uygulamasını başlatın.
  • Daha fazla’ya basın.
  • Tek renk butonuna basın.
  • Butonuna basın.

İşte Huawei P20 ile siyah beyaz görüntü almak bu kadar kolay. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak yorum bölümünü kullanın.

İlginizi çekebilir:

Her telefonda olduğu gibi Huawei cihazların depolama alanı dolabilir, bu da sizin için bir sorun teşkil edebilir. Ancak sizin için bir çözümümüz var. Aşağıdaki yazımızı inceleyerek Huawei modellerinde gereksiz dosyaları temizleyerek telefonda yer açmanın yolunu öğrenebilirsiniz.

Huawei modellerinde gereksiz dosyalar nasıl temizlenir?

Huawei P20 ve ailesini kapsayan bu yazımızı inceleyerek cihazınızdaki verilerin yedeğini nasıl alacağınızı ve yedek alınan verileri telefona nasıl geri yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Huawei P20 modellerinde yedekleme ve geri yükleme nasıl yapılır?

Huawei’in bazı modelleri parmak izi okuyucusu desteklemektedir ve güvenliğin sağlanması adına parmak izi kullanımı önerilmektedir. Peki telefona parmak izi kaydetmek için ne yapmak gerekiyor? Parmak izi eklemenin yolunu öğrenmek için yazımızı inceleyin.

Huawei Parmak izi nasıl kaydedilir?

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -