Ana SayfaNasıl yapılır?General Mobile Discovery Elite (2) ekran görüntüsü alma nasıl yapılır?

General Mobile Discovery Elite (2) ekran görüntüsü alma nasıl yapılır?

- Advertisment -

General Mobile Discovery Elite namı diğer Discovery 2 modeliyle diğer Android işletim sistemli telefonlarda olduğu gibi ekran görüntüsü almak ve yakaladığımız ekran görüntüsü kaydetmek pek ala mümkün. Ekran görüntüsü alma özelliğini içinde barındıran GM Discovery ile ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan, Google Play’de Screenshoot alma programı aramaya gerek kalmadan işinizi yalnızca telefonunuzun SS alma (Ekran görüntüsü fotoğrafı çekme) ile halledebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma bulunduğunuz yerin ekran fotoğrafını çekerek telefonda Screenshoot albümüne eklenmektedir. Çektiğiniz fotoğrafları ve kaydetmek istediğiniz notu, komik bir yorumu ya da internette görüp de paylaşmak istediğiniz bir resmi ekran görüntüsü yakalama fonksiyonuyla halledebilirsiniz.

General Mobile Discovery ve GM Discovery Elite modellerinin her ikisinde de aynı özellikten faydalanarak ekran resminin fotoğrafını çekebilir ve telefonunuza otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Peki çektiğim fotoğraflar nereye kaydoluyor diye soracak olursanız yukarıda söylediğimiz gibi Dosyalarım > Screenshoot albümüne kaydediliyor. Discovery Elite telefonunda ekran görüntüsü alabilmek için yapmanız gereken basit işlem aşağıdaki resimde görüldüğü gibi ilk önce ses kısma tuşuna hemen ardından telefonu kilitleme düğmesine aynı anda basılı tutmaktır.

general-mobile-discovery-elite-ekran-goruntusu-alma

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -