Yalan makinesi oyunu indir

-sponsor-

Yalan makinesi oyunu, Android; iOS ve Windowsphone platformlarında oynanabilen ücretsiz ve eğlenceli olan yalan testi uygulamalarından bir tanesidir. Arkadaşlarınızın yalan söyleyip söylemediğini anlamınızı sağlayan aslında şakaya dayalı olan yalan testi oyununda sorular hazırlıyorsunuz ve arkadaşlarınıza bu soruları sorup cevap istiyorsunuz.

Eğer yalan söylerse güya dedektör yalan söyledin şeklinde ötüyor. Doğru söylerse yeşil ışık çıkıyor ve yalan makinası testinden başarıyla geçiyor. İstediğiniz soruyu sorabildiğiniz yalan makinesi uygulaması telefonda fazla yer kaplamıyor. Tablette de çalıştırılabilen uygulama farklı ve ilginç uygulama arayışında olanlar için faydalı olabilir.

En iyi yalan makinesi oyunlarından biri olan ve alanında en çok indirilen oyunlardan biri olan Lie Detector uygulamasını Yalan Dedektör’ü şeklinde de çevirebiliriz. Android işletim sistemli telefonlar için yalan makinesi oyununu indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Eğer Nokia Lumia kullanıcısı iseniz uygulamayı Windowsphone için indirmek ve telefonunuza ücretsiz yüklemek için buraya tıklayın. iOS tabanlı iPad veya iPhone kullanıyorsanız yalan makinasını kurmak için screen320x480tıklayın. Oyunun sitemizde apk indirmek için sürümü bulunmamaktadır.

1 YORUM

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz