Whatsapp kişi ekleme (iPhone)

-sponsor-

iPhone telefonuzda Whatsapp uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla çağı yakalayarak hızlı şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz. Çünkü Whatsapp uygulamasını kullanan tüm yakınlarınızı Whatsapp kolayca buluyor. Watsapp rehberinizde bulunan kişileri tarar ve Whatsapp uygulamasını kullananları otomatik olarak listenize ekler. Böylece uygulamayı başlattığınızda kimlerin Whatsapp kullandığını kolayca görebilirsiniz.

iOS işletim sistemli iPhone telefonunda Whatsapp’ta kişi ekleyebilmek için arkadaşınızın numarasını rehberinize kaydedin, Whatsapp uygulamasını çalıştırın ve listenizi yenileyin. Yenileme işlemi yapabilmek için listenizin üzerine basılı tutup aşağı doğru çekin.

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki eğer telefon numaranız karşı tarafta bulunmuyorsa maalesef onunla Whatsapp uygulaması içerisinde sohbet edemezsiniz. Hem sizin numaranız karşı telefonda ekli olmalı hem de rehberinizde konuşmak isteyeceğiniz kişinin telefon numarası kayıtlı olmalıdır.

Bunun yanında önceden telefonunuza rastgele numaralar ekleyip karşı tarafın profilini görebiliyordunuz ama artık Whatsapp’ın kendini geliştirmesi ve güncellemesiyle bu olay tarihe karıştı.

iPhone cihazınıza Whatsapp uygulamasının güncel sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Android için arkadaş eklemenin nasıl yapıldığına bakmak için buraya tıklayın.

Blackberry telefonlarda kişi eklemenin nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz