Ana SayfaNasıl yapılır?Whatsapp Google Play'den indirme ve güncelleme sorunu

Whatsapp Google Play’den indirme ve güncelleme sorunu

- Advertisment -

Whatsapp uygulamasını Google Play sanal mağazadan indirmeye çalıştığınızda olası bir sorun ya da hatayla karşılaşıyorsanız; “Whatsapp’ı güncellerken hata alıyorum” diyorsanız aşağıdaki adımlara göz atın. Whatsapp aynı anda milyonlarca insana hizmet veren son derece kullanışlı bir uygulamadır. İyi yanları saymakla bitmeyeceği gibi bazı zamanlarda telefonlarda hatalara, problemlere,sorunlara davetiye çıkarabiliyor.

whatsapp-logo-indir-sorun

 • Whatsapp uygulaması bir sohbet programı olduğundan dolayı yetişkin içerik erişimi vardır. Eğer filtre, koruma açıksa Yetişkin içeriği’ni devre dışı bırakıp, kapatmanız gerekiyor.
 • Whatsapp’ı indirirken
 1. Whatspp 403 Hatası
 2. Whatvap 427 hatası
 3. Whatsahap 495 Hatası
 4. Whatsapp 919 hatası
 5. Vatsap 927 Hatası
 6. Whatsapp Yetersiz Alan Problemi
 7. Whatsapp Yeterli Alan Yok Sorunu  ile karşılaşıyorsanız Google’un yardım merkezine buraya tıklayın ve sorunu çözmeye çalışın.
 • Yetersiz depolama veya Yeterli alan yer yok hatası alıyorsanız lütfen telefonunuzun hafızasında boş yer açın. Eğer Whatsapp kullanmaya çalışırken, açılmıyor olan Whatsapp’ta Ülkenizde mevcut değildir hatası alıyorsanız Whatsapp’ı apk sürümü şeklinde indirmeyi deneyin. Whatsabb apk indirmek için buraya tıklayın.
 • Apk izin verme işlemini başlatmak için aşağıdaki adımları izleyin
 1.  Ayarlar menüsünden Uygulamalara gidin
 2.  Bilinmeyen Kaynaklar (Market dışı uygulamalar) açık olmalıdır.
 3. Bazı telefonlarda ise ayarlar farklı olabilir. Eğer öyleyse
 4. Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar adımlarını izleyin ve Bilinmeyen Kaynakların önüne tik işareti koyun yani aktifleştirin.

 

- Advertisment -

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -