Whatsapp herkesten silinen mesajlar nasıl getirilir?

-sponsor-

Whatsapp, kullanıcı gizliliğini arttırmak ve mesaj denetimini kullanıcıya bırakmak amacıyla yakın zamanda “Herkesten mesaj silme” özelliğini getirmişti. Bu yolla kullanıcılar istenmeyen veya yanlışlıkla gönderilen mesajları belirli bir süre içerisinde hem kendisinden hem de karşı tarafın penceresinden silebiliyordu. Bu iki taraflı silme işlemi pek çok noktada avantajlıyken, insanların merak duygusunu arttıracak düzeyde negatif etki yaratabiliyor. Peki bu duyguyu sonlandırmak ve Whatsapp’ta silinen mesajları görmek için ne yapmak gerekiyor?

Whatsapp’ta tüm kullanıcılar için mesaj silme özelliğine karşılık silinen mesajları geri getirmek mümkün mü? Karşı tarafın yolladığı ve sildiği mesajı kurtarma, okuma ihtimali nedir? Evet, bunun ihtimali bir hayli yüksektir ve kişiler tanıtacağımız WhatsappRemoved+ uygulaması sayesinde silinen mesajları okuyabilirsiniz.Whatsapp herkesten silinen mesajlar nasıl getirilir? 3

Bir mesajı herkesten veya grupta hiç kimsenin göremeyeceği şekilde kaldırmak için yaklaşık olarak 1 saat süremiz bulunuyor. Bu süre geçtikten sonra ne yazık ki Whatsapp mesajlarını kaldırmak mümkün olmuyor. Ancak bir Whatsapp kişisi mesajlarda iletinin birini herkesten silmişse yaptığı bu işleme rağmen gönderdiği iletiyi okumanız mümkün. Elbette geçmişte sildiği mesajları şu anda okumak pek olanaklı değil, çünkü uygulama geçmişte silinmiş iletileri tarama şansına sahip değil. Ancak bundan sonraki süreçte mesaj yollayan ve bu iletileri sıkça silen veya silebilme ihtimali olanlara karşılık WhatsappRemoved+’dan yararlanabilirsiniz.

Whatsapp Removed+, Whatsapp’ta herkesten silinen mesajları okuma özelliği taşımaya odaklanmış olsa da, Telegram ve Hangouts sohbet araçlarında da işe yarıyor. Yani kullanıcılar bir uygulamayı yükleyerek Whatsapp, Telegram ve Hangouts’ta herkesten silinen iletilere erişme şansına sahip. Herkesten silinen mesajları geri kurtarmak için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak indirme işlemini başlatın.

Android için WhatsappRemoved+ indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz