Whatsapp arka plan değiştirme, nasıl yapılır?

-sponsor-

Whatsapp uygulaması kişinin kendine has profilini güncellemesine ve arka planını değiştirmesine olanak tanıyor. Uygulayacağınız bir dizi işlemler sayesinde Whatsapp arka plan değiştirme ayarlarını yapabilirsiniz. Whatsapp’ta arka plan değiştir ve duvar kağıdı resmi koymak çok kolay. Whatsapp’ta arka planın nasıl değiştiriliyor olduğunu öğrenmek için aşağıya göz atın.

Whatsapp uygulamasını başlatın. Ayarlara girin. Sohbet ayarlarına dokunarak Sohbet Duvar Kağıdı seçeneğine gidiyoruz. Duvar kağıdı galerisi, Film Rulosu ve Fotoğraf galerisi şeklindeki başlıklardan fotoğraf galerisine dokunuyoruz ve telefonumuzda mevcut olan fotoğraflardan hangisini istiyorsak onu Whatsapp arka plan fotoğrafı yapıyoruz.

Sohbet uygulamasında arka fonda yeni duvar kağıdı oluşturmak oldukça basit. Artık nasıl yapıldığını öğrendiğinize göre Whatsapp profilinizin arka profilini değiştirebilir yepyeni bir temaya sahip olabilirsiniz. İşlemlerin tümü iPhone, Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, General Mobile Discovery, Piranha, Huawei, Symbian, Blackberry OS ve Windowsphone yani Nokia Lumia’da gerçekleştirilebilir.

3 Yorumlar

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz