Ana SayfaNasıl yapılır?Facebook'ta kullanıcı adı alma

Facebook’ta kullanıcı adı alma

- Advertisment -

Facebook’a E-posta ile giriş yapmanın dışında kullanıcı adı oluşturup normal e-posta’dan daha az karakter sayısına sahip olabilecek kullanıcı adı ile bağlanabilirsiniz. Facebook hesabınıza özel oluşturduğunuz karakterlerle giriş yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

log-facebook

Facebook’a kullanıcı adını yazarak nasıl giriş yapabilirim?

Öncelikli olarak E-posta hesabınızı ve şifrenizi yazarak FB hesabınıza giriş yapıyorsunuz.(Log in) Size ait olan zaman tünelinizin yani profil hesabınıza yeni bir nickname(username) yaratmak için : www.facebook.com/username adresine gidiyorsunuz. Yeni kullanıcı adınızı yazıyorsunuz. Sizden güvenlik amaçlı şifrenizi girmenizi istiyor. Şifrenizi yazıp, değişiklikleri kaydet diyerek artık kullanıcı hesabı oluşturmayı öğrenmiş oluyorsunuz.

Not: Facebook’a Kullanıcı hesabı ile bağlandıktan sonra tekrardan kullanıcı hesabınızı değiştiremezsiniz. Facebook kullanıcı adı yalnızca bir kez oluşturulabilir. Bu zaman tüneli, facebook sayfası ve grup kullanıcı adları için geçerlidir. Kullanıcı adınızı bir daha değiştiremeyeceğiniz ihtimalini hesaba katarak oluşturmalısınız.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -