Ana SayfaAndroidSonsuz yuvarlanma oyunu indir

Sonsuz yuvarlanma oyunu indir

- Advertisment -

Giant Boulder of Death uygulaması, sonsuz koşu oyunlarının (Temple Run, Subway Surfers gibi) bir türü olan Android ve iOS tabanlı telefonlar için indirilebilen bir oyundur. Aslında buna sonsuz koşu pek doğru değil çünkü oyunda koşmuyor yuvarlanıyoruz. Sonsuz ve ucu bucağı belli olmayan bir yolda yuvarlanarak ilerlediğimiz G.B of Death oyunu son derece keyifli, eğlenceli ve yaratıcı bir uygulama.

sonsuz-yuvarlanma-oyunu-2

Bağımlılık yapıcı ve boş vakitlerinizi dolduracak bir uygulama arıyorsanız  bu oyunu muhakkak telefonunuza yüklemelisiniz. Piyasada sonsuz diyebileceğimiz pek çok oyun bulunuyor ancak dediğimiz gibi bu oyun kendine has özellikler taşıyor, örneğin oyunda orijinal 250’den fazla görev ve 100’den fazla nesne bulunuyor. Güçlendirici kullanarak daha yüksek puanlar almaya çalıştığımız oyunda Facebook aracılığıyla aldığımız yüksek puanları paylaşabiliyoruz.

sonsuz-yuvarlanma-oyunu-1

Uygulamadaki karakterimiz kocaman bir kaya. Yokuştan aşağıya doğru yuvarlanıyoruz ve önümüze çıkan bütün herşeyle baş edip, ilerlememiz gerekiyor. Çevrenize ne kadar zarar verirseniz aldığınız puan o kadar yüksek oluyor. Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, LG gibi telefon veya tablet için sonsuz yuvarlanma oyunu indirmek için buraya tıklayın. Eğer sahip olduğunuz mobil cihaz iOS tabanlıysa iPhone veya iPad için Giant Boulder of Death uygulamasını indirmek için 3D grafikli oyunu indirmek ve ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayın.

 

 

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -