Ana SayfaNe nedir?Whatsapp Alert nedir, nasıl kullanılır?

Whatsapp Alert nedir, nasıl kullanılır?

- Advertisment -

Kısa bir zaman önce çıkan Whatsapp Alert uygulamaları ile artık takip ettiğiniz kişinin çevrim içi olduğu saatleri, kaldığı süreyi ve diğer detayları rapor olarak alabiliyorsunuz. Bir çok kişi için olumsuz bir gelişme olan bu uygulama bir çok ilişkiyi zora soktuğu aşikar ama güvensiz insan sayısını da indirme sayılarından açıkça görebiliyoruz.

Whatsapp Alert nedir?

WhatAlert olarak bilinen yeni uygulama Whatsapp’ın ileride yapacağı güncellemeler ile gelecek. Sadece Android için olan yeni uygulama takip ettiğimiz kişinin online olma zamanlarını arşivleyecek. Bu sayede karşımızdaki kişinin ne zaman online olduğunu detaylıca görebileceğiz. Bunun yanı sıra ne kadar süre online kalmış görebiliyorsunuz.

whatalert

Android telefonlar için indirebileceğiniz uygulamanın ücretsiz versiyonları bulunsa da asıl uygulama ücretli ve en iyi uygulama da orjinal olan. WhatsAlert adında başka bir uygulama bu hizmeti ücretsiz sunmaya çalışıyor. Ancak kullanıcı yorumlarına ve verilen yıldızlara bakılacak olursa oldukça kötü bir uygulama, indirilmesini çok tavsiye etmiyoruz.

Gerçek Whatsapp Alert uygulaması hangisi?

Uygulamanın orjinal adı WhatAlert ancak Whatsapp Alert indir diye aratıldığında bir çok uygulama karşımıza çıkıyor. Bunların hiç biri orjinal uygulama gibi sonuç vermiyor. Uygulamaların bir çoğu karşımızdaki kişinin whatsapp mesajlarını okuma, nerede olduğunu takip etme gibi özellikleri de sunduğunu söylese de herhangi bir sonuç alabilen yok.

Whatsapp Alert (whatalert) indir

Whatsapp Alert uygulamasını Google Play’den indirebilir ve telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme:

Whatsapp artık Whatsapp Alert kullanımını engelledi. Google Play uygulama marketinden de kaldırılan uygulama artık kullanılabilir değil. Alınan bazı haberlere göre uygulamanın gizli hayatı ihlal etmesi ve whatsapp kullanıcılarını rahatsız etmesinden dolayı uygulama geliştiricilerine Whatsapp tarafından bloke konulmuş. 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -