Ana SayfaNasıl yapılır?Vodefone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Vodefone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

- Advertisment -

Vodafone, kullanıcılara kolaylık sağlamak için robot sistemini kullanmaktadır. Bu yöntemle kullanıcıları ilgili departmana yönlendirmekte veya botla talepleri yerine getirmektedir. Ancak kimi zaman kullanıcıların bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamaması, botun sürekli farklı alanlara yönlendirmesi zaman kaybına yol açmaktadır. Bunun yanında çok sayıda bölüm için çok sayıda tuşlama isteyen Vodafone botu kafa karışıklığına yol açmaktadır. Neyse ki Vodafone müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmanın bir yolu bulunuyor. Bu yazımızdan yararlanarak Vodafone operatörüne direk bağlanma yöntemini sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye’de milyonlarca aboneyi sahip olan Vodafone müşteri deneyimini arttırmak ve problemlere çözüm getirmek üzere 542 ve 0542 542 0000 numaralarıyla “Müşteri Hizmetleri Servisi” hattını kurmuştur. Kullanıcıların SMS, bayii, online yöntemlerle çözebileceği sorunlara alternatif olarak müşteri hizmetleri üzerinden de destek vermektedir. Ancak kimi zaman kullanıcıların problemlerine çözümü yalnızca operatörler sağlamaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi operatöre bağlanmak kişiyi çileden çıkarabiliyor veya müşteri hizmetleri bir şekilde dakikaları yiyor. Peki kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanmak ve canlı konuşmak için ne yapmak gerekiyor?

Direk operatöre bağlanmak için bazı tuşlar çevrilmelidir ve ardından beklenmelidir. Sizinle paylaşacağımız bu kodları anlatıldığı şekilde çevirdiğinizde operatöre bağlanacaktır.  Eğer Vodafone hattınızla arama yapıyorsanız 542, farklı operatörlerden yapılan arama için 05425420000 numarayı arayın. Sizi karşılayan bot için tuş takımından 1’e basın. Bot konuşmaya başladığında 0’a basın ve müşteri temsilcisine bağlanmayı bekleyin. Müşteri temsilcisine bağlanmak için tuşlanması gereken bir diğer numara dizisi de 2,1 ve 0’dır. Tuşlara basarken 3-4 saniye bekleyin ve tuşlayın.

Vodafone müşteri hizmetleri genellikle kampanya hakkında bilgi vermek, ek paket satın almak, ödeme sorunları, faturalı hatta tanımlı cihaz alımı, çeşitli hat problemleri, tarife değişikliği gibi durumlarda başvurulabilecek noktadır. Operatörle bağlantı kurulduğunda bu alanlarda direkt olarak bilgi verilmektedir. Vodafone direk bağlanma numaralarını kullanarak Vodafone müşteri hizmetleri hattına 7/24 saat bağlanabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne direk bağlanmak için önerdiğimiz yöntemi kullandınız mı? İşe yaradığını yorum bölümünde sizden duymak bizleri mutlu edecektir. Ayrıca daha fazla bilgi almak için de yorum alanında problemleri ve ilgili şikayetlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

SMS’lerdeki B001, B002, Bxxx kodları nedir?

- Advertisment -

4 YORUMLAR

  1. Fatura detaylarına girdiğim de bir kaç kez aşım gerçekleşmiş aşının karlığında en fazla 3 TL olmak üzere diğerleri 5 kuruş 1 kuruş şeklinde 4 veya 5 kez aşım olmasına ragmen 29 tllik fatura 45 TL olmuş vodafondan şikauetçiyim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -