Ana SayfaNasıl yapılır?Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

- Advertisment -

Türk Telekom kullanıcılara bilgi vermek ve taleplerini karşılamak için 444 1 500 ve 500 numaralarını kullanmaktadır. Kişilerin istekleri bu numaralar çevrildiğinde yerine getirilmekte veya kullanıcılar ilgili departmana yönlendirilmektedir. Fakat gerek Türk Telekom kullanıcıları gerekse platformun müşterisi olmayanlar müşteri hizmetlerine bağlanma sorunu yaşamaktadır. Normalde telefonda muhattap olunan robot kullanıcılardan bazı tuşlamalar yapmasını istemekte ve ilgili birime yönlendirmektedir. Bu yönlendirme kimi kullanıcı için yorucu olmakta ve kafa karışıklığına yol açmaktadır. Peki Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ne yapmak gerekiyor?

Türk Telekom çatısı altında milyonlarca kullanıcı bulunuyor ve Türk Telekom kullanıcı deneyimini arttırmak ve her türlü problem için çözüm üretmede 444 1 500 ve 500 numaralarını kullanmaktadır. Türk Telekom kullanıcıları SMS yollama, online web, bayiilik hizmetleri altında memnun etmeye çalışsa da ayrıca müşteri hizmetleri üzerinden de bilgilendirmektedir. Bunun yanında kampanyalar hakkında bilgi almak, ek paket satın almak, ödeme sorunlarını çözmek, hat geçişi yapmak, faturalı/faturasız hat işlemleri, cihaz satın alma, hat ve bağlantı problemleri gidermektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu işlemleri gerçekleştirirken müşteri temsilcisine bağlanmak sorun olabilmekte ve kullanıcılar dakikalarca müşteri hizmetlerine bağlanmayı beklemektedir.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için uzun süre beklemek yerine bu yazımızdan yararlanarak direk bağlantı kurma yöntemini öğrenebilirsiniz. Hızlı iletişim kurmak, direk operatör yerine temsilciyle acil görüşme yapmak için gerekli numarayı tuşladıktan sonra belirli rakamlar kullanılmalıdır.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma

TT müşteri hizmetlerine eski adıyla Avea’da temsilciye kolay bağlanmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Türk Telekom’un 500, 444 1 500 ve 444 1 444 olmak üzere üç hizmet numarası bulunmaktadır.

– 500 veya 444 1 500 numarayı tuşlayın. 2’ye basın. 1’e basın ve 0’a basın. (Basarken 1-2 saniye bekleyin. Art arda basmak sizi farklı veya yanlış alana yönlendirebilir. Arama sonlandırılabilir.)

– 500 veya 444 1 500 numarayı tuşlayın.2’ye basın ve sonra 0’a basın.

– 500 veya 444 1 500 numarayı tuşlayın.6’ye basın ve sonra 0’a basın.

– 444 1 444’ü tuşlayın. 1 rakamına, ardından 1 rakamına, sonrasında 3 rakamına, ardından 1 rakamına ve son olarak 4 rakamına basın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?
Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

– 444 1 444 ‘ü arayın. önce 1, sonrasında 3 ve son olarak 0 rakamını tuşlayın.

Müşteri hizmetlerine acil bağlanmak ve direkt temsilciyle irtibata geçmek için mevcut olan yollar yukarıdaki gibidir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri sayfasından da ayrıca Müşteri Temcilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba, bağlantı için çok kısa bir süre sonra yazımız güncellenecektir. Lütfen takip etmeyi unutmayınız.

Sizinle paylaştığımız yöntemleri kullanarak bağlantı sağlamada başarılı oldunuz mu? Yorum bölümünde görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

- Advertisment -

20 YORUMLAR

 1. 444 1 444 tuşladığınızda dinleyerek 1-3-0 tuşlayarakta hızlı şekilde bağlanılabiiliyormuş. Sağolun sizin yazmış olduğunuz yöntemle bağlandım sonunda.

 2. nepicim hizmet bu ya 1saatir müşteri hizmetlerine bağlanamıyom yazık be millete zulum ettiriyonuz paraları almaya gelince her ay alıyonuz

  • Merhaba Hüseyin Bey,
   Türk Telekom müşteri hizmetlerine hızlı bağlanabilmeniz için yeni kısayollar eklenmiştir. Bu arada hatırlatmak isteriz ki Türk Telekom ile bir bağımız bulunmuyor. Bu yazıyla kullanıcıların yani sizlerin bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır.

  • Alper Bey Merhaba,
   Mobilge.com, Turk Telekom’dan bağımsız bir web sitesidir. Bu yazı kullanıcıları bilgilendirme amacı taşımaktadır.

 3. yaklaşık 15 dakika telefonda bekledim fakat hiç bir şekilde bağlamadılar sadece müzik dinletip duruyorlar şikayetçiyim ayrıyetten arayanı bil plus özelliğine beni üye yapmışlar ne hakla anlamıyorum

 4. HER AY HATTIMDA KULLANIM HAKKIM OLMASINA RAĞMEN SÜREKLİ FAZLA FATURA ÖDÜYORUM ARIYORUM BAĞLANAMIYORUM SÜREKLİ BEKLETİLİP MÜZİK DİNLETİYORLAR ALLAH BELANIZI VERSİN.

  • Merhaba, web sitemiz siz değerli okurlarımızı bilgilendirme amaçlı yayınlar yapmaktadır. Sizinle paylaştığımız iletişim adımlarını uygulayabilirsiniz. Bu adımları uyguladınız fakat sonuç alamadıysanız bize buradan yazabilir, yardım alabilirsiniz.

  • Merhaba, web sitemiz bilgilendirme amaçlıdır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için size önerdiğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

 5. Allaha havele ediyorum sizi 15 dakika bekletip sonra hat kapanıyor atla deve değil satece internet abone numaramı soracağım otamatik ödemeye vermek için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun