Ana SayfaAndroidVodafone anlık mesajlaşma uygulaması indir

Vodafone anlık mesajlaşma uygulaması indir

- Advertisment -

   Vodafone Message + nedir?

Vodafone Message + (Plus) uygulaması, Vodafone şirketi tarafından çıkartılan ve şimdilik iOS ve Android işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir. Vodafone Message + uygulaması tıpkı Whatsapp gibi hizmet veren ve sade bir arayüze sahip olan yazılımdır.

Kayıt olmadan kullanabileceğiniz Vodafone Mesaj + uygulaması yine Whatsapp’a benzeyen bir sisteme sahip. Sadece telefon numaranızı veriyorsunuz ve direkt olarak arkadaşlarınızla sohbete başlıyorsunuz. Rehberinizde bulunan kişileri otomatik olarak Vodafone Message listenize ekleyen uygulamada ister birebir isterseniz grup halinde kız/erkek arkadaşlarınızla sohbete başlayabilirsiniz.

vodafone-imessage-indir-+-plus

    Vodafone Message + hangi özelliklere sahip?

Uygulama sayesinde sevdiklerinize sesinizi kaydedip gönderebiliyorsunuz. Video ve resim paylaşma da bir başka özellik. Yazdığınız mesajlarınıza birbirinden farklı stickler ekleyebiliyor ve konumuzu paylaşabiliyorsunuz. Karşı tarafın mesajınızı okuyup okumadığını görmek de yine Vodafone tarafından sunulan, sevilecek bir hizmet.

İster listenizde olsun ister olmasın tüm kişilere mesaj atabiliyorsunuz. Tüm operatörlerle uyumlu olan /Turkcell, Avea, Bimcell, PTTCell, PoCell ve diğer) uygulamada ücretlendirme operatöre bağlı olarak yapılmaktadır.

vodafone-imessage-indir-+-plus-2

3G bağlantısı, Gprs veya Wi-fi üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Vodafone Message uygulaması şimdilik yalnızca iPhone, Samsung, LG, HTC, Sony Xperia, Nokia X+, Casper Via, Huawei, Piranha, General Mobile gibi markalarda hizmet vermektedir. Vodafone ücretsiz mesajlaşma uygulamasını Android işletimli telefonunuza ücretsiz olarak yüklemek ve indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. iOS işletimli iPhone için indirmek ve kurmak için ise buraya tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -