Ana SayfaAndroidScorp uygulama indir

Scorp uygulama indir

- Advertisment -

İki üniversite öğrencisi bir araya geldi ve Scorp adında yalnızca üniversite öğrencilerinin kaydolabileceği yepyeni bir uygulama geliştirdi. Scorp şuan en çok sorgulanan ancak hakkında pek az bilgi bulunan bir uygulama.

Scorp uygulamasını kabaca tanıtmak gerekirse videolu sözlük demek mantıklı olacaktır. Çünkü kullanıcılar herhangi bir konuya 15 saniyelik videolar çekerek yanıt vermeye çalışıyor. Böylece ekşi, uludağ gibi ünlü sözlüklere göre daha farklı bir boyuta sahip oluyor.

scorp-logo-mobilkaynak

Scorp indir (Android, iOS, Windows Phone)

Şuan için 1000’in üzerinde üyeye sahip olan Scorp uygulamasına linkler ve davetiyeler aracılığıyla kayıt olabiliyoruz. Öğrenciler popüler olan konulara, öne çıkan gündem maddelerine video çekerek kendi şahsi görüşünü aktarıyor. Büyük şehirler çoğunlukta olmak üzere 27 farklı üniversitede temsilcisi bulunan Scorp uygulama mağazalarında şimdilik bulunmuyor. Ancak  önümüzdeki günlerde Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon ve tabletler için ilk indirme sürümü yayımlanabilir.

scorp-indir-android-ios

Türk yapımı uygulama olan Scorp farklı bir kesime hitap ettiğinden ve önü açık olduğundan Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Vine ve diğer ünlü sosyal medya platformları gibi kaliteli bir yere dönüşebilir. Umuyoruz öğrencilerimiz Scorp ile başarılı olurlar.

scorp-indir-android-ios-2

Scorp’u nasıl indirebilirim?

iPhone ve iPad için Scorp indir

Scorp uygulaması Google Play Store üzerinde bulunmamaktadır.  Android sürümleri yayımlandığında sitemizden duyurulacak, indirme linkleri paylaşılacaktır.

Scorp apk indirme yapmanız şuan için mümkün değildir. Scorp app hakkında daha detaylı bilgi almak ve videolu sözlüğün yapısına göz atmak için scorpapp.com sitesine gidebilirsiniz. En alt kısımdaki bilgilendirme formunu doldurabilir, e-mail aracılığıyla çıkış tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -