Ana SayfaListelerSamsung J7 için en iyi kahve falı uygulamaları

Samsung J7 için en iyi kahve falı uygulamaları

- Advertisment -

Artık telefondan kahve falı bakmak moda. Telefonumuzdan kahve fincanının fotoğrafını çekiyoruz ve kahve falı uygulamalarına gönderiyoruz. Bir süre sonra kahve falının yorumu ablalar tarafından bize gönderiliyor. Doğru mu bilemeyiz ama hemen hemen her telefona indirildiği kesin.

Bu yazımızda size Samsung J7 için indirebileceğiniz en iyi kahve falı uygulamalarından bahsedeceğiz. J7 için kahve falı uygulamasını ücretsiz indirmek istiyorsanız beğendiğiniz falcı bacı uygulamasını ücretsiz indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Fal uygulamaları Android cihazların tamamı için uygundur. J7 gibi aynı işletim sistemini kullanan diğer cihazla için de falcı bacı kaave falı uygulamasını indirmeniz ve telefondan fal baktırmanız mümkün.

Kaave Falı / Falcı Bacı indir

kaave-fali-uygulamasiSamsung J7 için indirebileceğiniz Kaave falı uygulaması ile fal baktırmak çok kolay. Telefonunuzun kamerasından çekeceğiniz fincanın içilmiş ve kapatılmış halini falcı bacıya gönderin ve yorumlanmasını bekleyin. Daha sonra falınızın bakıldığına dair uyarı alacaksınız. Yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Ücretsiz indir

Derya abla indir

derya-abla-indirSamsung J7 için indirebileceğiniz bir diğer fal programı ise Derya abla. Derya abla da önceki fal uygulaması gibi online destek veriyor. Telefonunuza yüklediğiniz fincan fotoğrafına yorum yapan Derya abla daha fazla ve hızlı fal için para istiyor uyaralım.

Ücretsiz indir

Fal Cafe indir

fal-cafe-indirSamsung için Fal Cafe indirip telefonunuzdan fal baktırabileceğiniz bir diğer uygulama Fal Cafe. Kullanıcı yorumlarına göre en hızlı cevap dönen falcı uygulaması bu. Ücretsiz olarak indirdiğiniz program sayesinde ücretsiz fal baktırabiliyorsunuz ancak belirli bir adetten sonra kredi almaya yönlendiriyor.

Ücretsiz indir

Fal vakti – Kahve falı indir

fal-vakti-indirJ7 için bir kahve falı uygulaması indirmek istiyorsanız seçenek oldukça fazla. Fal vakti uygulaması da kahve falı baktırabileceğiniz başka bir uygulama. Kapatılmış kahve fincanının diğerleri gibi fotoğrafını gönderiyorsunuz ve falınıza bakıyor.

Ücretsiz indir

Kahve Falcım indir

kahve-falcim-indirSon uygulamamız kahve falcım. Falcı uygulaması indirmek isteyenler için yapılmış bu uygulama için aşk, para, iş gibi başlıklar için de fal baktırabiliyorsunuz. Samsung J7 için indirebileceğiniz bu uygulama ücretsiz. Ancak diğer uygulamalar gibi daha sonra kredi satıyor.

Ücretsiz indir

Telefondan kahve falı baktırmak ne kadar mantıklı bilmiyoruz ama bazı şeylere duyamaya ihtiyacımız var sanırım. Gerçek ya da doğru güzel şeyler her zaman dinlemek isteriz. İnşallah tüm hayalleriniz gerçek olur. Tüm uygulamaları Samsung J7 için ücretsiz indirebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -