Samsung J7 için en iyi araba yarışı oyunları

-sponsor-

Samsung J7 indirmek için en iyi araba yarışı oyunlarını sizler için derledik. Sizde telefonda araba yarışı oynamanın keyfini sürmek istiyorsanız aşağıdaki yarış oyunlarından bir tanesini indirin ve keyfini sürün.

Listemizdeki araba yarışı uygulamaları Android için tasarlanmış olup tüm Android cihazlar için ücretsiz indirilebilir. Listemizdeki oyunları hızlı araba yarışları, dağda yarışlar gibi ayrı ayrı kategorilemek yerine bildiğimiz en iyi araba yarışlarını karışık olarak sunduk. Beğendiğiniz ve oynamak istediğiniz araba yarışı oyununu indir butonunu tıklayarak indirebilirsiniz.

Asphalt 8

asphalt-indir-j7Samsung J7 için Asphalt 8 indirmek araba oyunları sevenler için kesinlikle yapılması gereken bir eylem. Yaklaşık 200 milyon kişi tarafından indirilen bu oyun en iyi araba yarışı oyunları içinde zirvedeki yerini koruyor. Ancak oyunun yüksek performanslı olması telefonunuzu biraz kasabilir. Kasmadan oynayacağınız bir oyun olması için telefonunuzda yeterli alanın olması gerekiyor. Samsung J7 için Asphalt araba yarışı indirmek için telefonunuzda 1.8GB alanın olması gerekiyor.

Ücretsiz İndir

Traffic Racer

Traffic Racer trafikte hız yapmak isteyenler için harika bir araba oyunu. Bu oyunda gerçekte hayatta yapmak istediklerinizi rahatlıkla yapacaksınız. Arabaların arasından makas atarak geçebileceğiniz bu oyunda hızın doruklarına ulaşacaksınız. Gene en beğenilen ve en çok indirilen araba oyunlarından bir tanesi olan Traffic Racer Samsung J7 için ücretsiz indirilebilir. Oyun içerisinde bulunan arabaları modifiye edebileceğiniz özellik sayesinde kendi arabanızı tasarlayın ve yarışmaya başlayın.

Ücretsiz İndir

MMX Hill Climb

5milyon insan tarafından telefona yüklenen bu araba yarışı oyunu dağda araba kullanmak isteyenler için. Arazi arabası sürmeyi sevenler oyunu oynarken karşısına çıkacak tepelere, bataklıklara dikkat etmesi gerekecek. 4×4 araçlarınız ile gücün ve heyecanın keyfini süreceksiniz. Samsung J7 için dağ arabası oyununu telefonunuza yükleyebilir ve kasmadan oynayabilirsiniz. Eğer oyun oynarken telefonunuz kasıyorsa hafızasına ve açık uygulamalara dikkat edin.

Ücretsiz İndir

Truck Driver Cargo

Truck Driver Cargo oyunu Samsung J7 de kamyon oyunu oynamak isteyenler için. Oyun amacı kamyon şoförünün kamyonuna yüklenen yükleri yerine ulaştırmasına yönelik kurgulanmış. Ancak bu yolda sizleri bir çok engel bekliyor. Su akan nehirler, kasisler. Araba oyunları içerisinde kamyon sürme simülasyonu isteyenler oyunu telefonuna ücretsiz indirebilir. Oyun içerisinde dilerseniz ek özellik satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

Bus Simulator 2015

Bus Simulator 2015-indir-samsungBus Simulator 2015 oyunu otobüs kullanmak isteyenler için. Samsung J7 için Bus Simulator 2015 ücretsiz indirebilir siz de telefonda otobüs kullanma oyununun tadını çıkartabilirsiniz. Oldukça gerçekçi olan bu otobüs kullanma oyununda yolcu taşıyor, yolcuları duraklardan alıp belirli sürelerde gitmek istedikleri yerlere götürüyorsunuz. Gerçek otobüs sürme kriterlerine oldukça yakın olan oyunda dikkat çok önemli ve ileri ki etaplar oldukça zorlayıcı.

Ücretsiz İndir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz