Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy S5 güncelleme nasıl yapılır?

Samsung Galaxy S5 güncelleme nasıl yapılır?

- Advertisment -

Samsung Galaxy S5 ve diğer Samsung Galaxy modellerinde telefon güncellemesi yapabilir, sahip olduğunuz akıllı cihazın Android sürümünü yükseltebilirsiniz. Telefonun yazılımını güncellemek ve Android versiyonunu yükseltmek daha iyi bir deneyim yaşamak ve yüksek performanstan faydalanmak için gereklidir. Eğer yazılım güncellemesi yapmak istiyorsanız cihazınızdaki dosyaları yedeklemeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Bunun yanında güncelleme için internet bağlantısı gereklidir. (Güncelleme boyutları yüksek olduğundan, Samsung Galaxy güncellemesi yaparken Wi-fi bağlantısı kullanın.) Yazılım güncellemesi yapmak için aşağıdaki Resimli anlatımdaki adımları takip edin.

a) Güncelleme penceresini açın.

Uygulamalar bölümünden veya bildirim çubuğundan “Ayarlar” simgesine dokunun. ” Cihaz hakkında” ya basın ve ardından ” Yazılım Güncelleştirme” ye gidin.

samsung-galaxy-s5-guncelleme-nasil-yapilir-2

b) Güncellemeyi başlatın.

Şimdi Güncelle’ye dokunun. Eğer telefonunuz güncel değilse yeni güncelleme bilgisi çıkacaktır. Eğer yeni güncel yazılım sürümü varsa telefondaki Türkçe talimatları uygulayarak güncellemeyi başlatın.

samsung-galaxy-s5-guncelleme-nasil-yapilir-3

Bilgilendirme: Dosya ve veri kaybı yaşamamak için yedek almanızı öneririz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -