Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Galaxy S5 bilgisayar-telefon arasında dosya aktarımı

Samsung Galaxy S5 bilgisayar-telefon arasında dosya aktarımı

- Advertisment -

Samsung Galaxy S5 kullanıcısıysanız cihazınızda bulunan fotoğraf, müzik, apk, uygulama ve diğer uzantıdaki tüm dosyaları bilgisayara aktarabilirsiniz. Bunun yanında bilgisayardan telefona veri aktarma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Telefondan bilgisayara ya da bilgisayardan akıllı cihazınıza dosya yüklemek için aşağıdaki adımları uygulayın.

1-Veri Aktarma

İlk önce dosya aktarmak için bilgisayar ile telefon arasında bağlantı kurmanız gerekmektedir. Samsung S4, S5 ve Galaxy Note modellerinde dosya taşımak için telefonunuzdaki kapakçığı açın. USB veri aktarma kablosunun girişini telefona, diğer ucunu da bilgisayara takın.

samsung-galaxy-s5-veri-aktarma-bilgisayar-2

2-USB bağlantı ayarı

Bildirim çubuğunu açın. (Bilmeyen kullanıcılar için; Ekranın üst noktasından parmağınızı aşağıya doğru sürüklemeli.) Açılan yeni pencereden “Ortam cihazı olarak bağlandı”‘ yı seçin. Ardından bağlantının kurulduğu onayını görene kadar “Ortam Cihazı” na basın.

3-Dosya Aktarma

Resimli anlatımımızda gördüğünüz üzere taşımak istediğiniz dosyayı bulun. Atacağınız konumu seçin. Dosyayı taşıma ya da kopyalama yöntemiyle bilgisayara veya telefona taşıyın.

Eğer Samsung Galaxy S5 telefondan bilgisayara veya tersi işlem uygulamakta zorlanıyorsanız, karşılaştığınız problemleri ve hataları yorum kısmında belirtebilirsiniz.

samsung-galaxy-s5-veri-aktarma-bilgisayar

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -