Ana SayfaİncelemeSamsung Galaxy Note 5 kutu açılımı ve kurulum yapma

Samsung Galaxy Note 5 kutu açılımı ve kurulum yapma

- Advertisment -

Samsung Galaxy Note5 telefonunu aldıysanız ve yerinde açmadıysanız eğer, sistem olarak kutu açılımı ve kurulum yapılmasını anlatarak sizlere kolaylık sağlanmaktadır. İçerisinde yer alan Samsung Galaxy Note5 kulanım kılavuza da yararlanarak en rahat şekilde telefonu çalıştırabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri

Samsung akıllı telefonları arasında en iyi performansa sahip ve en sağlam olanlardan birisi de Galaxy Note5 Android işlemci, 8 çekirdek ve 2.1 GHz olmasıyla hem hızlı hem de performans bakımından çok iyi özelliklere sahiptir. Arka kamerasının 16 megapiksel olmasıyla beraber birçok ek özellikleriyle çekim yapabilme olanağını sizlere sağlamaktadır. Batarya konusunda pil tasarrufunu sağlayıcı ek özellik ekleyerek hem telefona hem de bataryanıza zarar gelmeden sistemini düzenlemiştir.

Samsung Galaxy Note5 Kutu Açma

Akıllı telefon olarak satın aldığınız Galaxy Note5 kutu açma işlemini ister evinizde isterseniz almış olduğunuz mağazada açarak yapabilirsiniz, bu saye de kurulumunu da yapabilmeniz kolaylaşabilmektedir. Kutu içerisinde bir adet usb kablosu, bir adet kulaklık ve kulaklık yastıkları, şarj adaptörü, S Pen kalem ve yedek uçlar, SIM kart iğne aparatı ve kullanım kılavuzu yer almaktadır. Kutunun içeriğinde bunlar dışında farklı bir malzeme varsa veya bunların biri eksik çıktıysa eğer aldığınız yerle görüşerek telefonunuzun eksiğini haber vermelisiniz. Samsung akıllı telefonlar konusunda en iyi ve son yıllarda çıkarttıkları modelleri ile hem telefonların içeriğinde hem de işletim sisteminde kurulumunu kolay bir şekilde yapmanızı sağlayıcı özelliklerde tasarlamışlardır.

Samsung Galaxy Note5 Kurulum Yapma

Kurulum olarak yapmanız gereken ilk durum hattınızı telefonun üst bölmesinde yer alan kısma iğne yardımıyla yerleştirmektir. Samsung Galaxy Note 5 kurulumunu yapma işlemi için erişim amacı ile Samsung hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Eğer hesabınız varsa oturum açarak ileri adımına geçip devam edebilirsiniz. Kurulumun ikinci aşaması Android aygıt yöneticisini etkinleştirerek çalıntı ya da kayıp olması durumunda önlem almanızı sağlamaktadır. Telefonun içindeki özelliği sayesinde parmak izi okuyucuyla beraber sistemde size söylenen şekilde yaparak bir adım daha atlayıp S Pen özelliğini uyarılara açık yapmıştır, kolaylık sağlayan bu seçeneği sistemde belli bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Sisteminde yer alan önceden yüklenmiş olan uygulamalardan kurtulmak isteyenler için ayarlardan kolayca yapabilecekleri yükleme veya devre dışı seçeneğiyle kullanım tercihini yapabilirler. Galaxy Note5 özelliği bakımından seçebileceğiniz yeni tema yardımıyla tarzınıza ve zevkinize özel duvar kağıdı, sesler ve simgelerin birçok özelliğini değiştirme şansınız bulunmaktadır. Kurulumu içinde, ayrıca özelliklerinde yer alan S Pen ile kapalı ekranda not alabileceğiniz seçeneğini de etkinleştirebilirsiniz. Android yapılı işletim sisteminde hem hızlı ayar menüsündekileri düzenleyebilir hem de gizli menünün hız artışını yükselterek kullanımına artıdan ek bir özellikle başlayabilirsiniz. Galaxy Note5 pil tasarrufu yaparak bataryasının ömrünü uzatabilir ve bir zarar görmesini önleyebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -