Pudra indir – Türkiye’nin Kız Kıza Sosyal Ağı

-sponsor-

Pudra sohbete, etkileşime ve modaya düşkün kadınları çatısı altında toplayan Android ve iOS tabanlı iPhone için ücretsiz indirebileceğiniz sosyal bir platformdur. Pudra uygulaması, Instagram’a oldukça benzyen, takip etme, sohbet, paylaşım yapma özelliklerini barındıran bir sistem.

Bu yazıda neler okuyacağız?

Pudra nasıl kullanılır?

“Pudra bana yeter.” sloganıyla ülkemizde büyük yankı uyandıran Pudra’yı indirip kullanmaya başladığınızda zorluk çekeceğinizi düşünmüyoruz. Çünkü kullanımı oldukça kolay. Üye kayıt sistemi bulunan Pudra’da kadınlar dünyasına katılmak için uygulamanız gereken ilk adım şu şekilde:

  • Google Play’den Pudra’yı indirin.
  • Uygulamayı başlatın.
  • Adınızı girin.
  • Telefon numaranızı girin.
  • SMS yoluyla gelen doğrulama kodunu girin.
  • Şifre oluşturun ve Profil resminizi güncelleyerek kaydı tamamlayın.

Pudra’nın sunduğu avantajlar neler?

“Pudra’yı neden kullanmalıyım, Pudra nedir, neler vadediyor? ” diye düşünüyor olabilirsiniz. Her ne kadar Instagram ile benzerlik taşısa da içerisinde barındırdığı kitle, sohbet ve shop bölümleriyle farklılık taşıyor. Sosyal ağlar genellikle her kesime, her yaşa, cinsiyete hitap etmeyi amaçlar. Bu alanda, sosyal ağ olma noktasında Facebook ve Instagram gibi platformlardan ayrılan Pudra uygulaması kadınlara hitap ediyor.

“Kadınların takıldığı sosyal uygulamalar neler?” şeklinde internette arama yapan ve yalnızca kadınlarla takipleşmek, sohbet etmek ve Pudra’nın sunduğu indirimlerden yararlanarak ayakkabı, kıyafet, elbise vs. satın almak ya da kendi ürünlerini Pudra’nın e-ticaret bölümü üzerinden satışa çıkarmak isteyenlere hitap eden Pudra, “Türkiye’nin Alışveriş Temalı İlk Sosyal Ağ” olarak da bilinmekte.

Güncelleme ile gelen yenilikler:

  • Arayüz ve tasarım geliştirildi.
  • Bazı hatalar giderildi ve iyileştirildi.
  • “Güvenliğe bildir.” özelliği eklendi. (Platformun kadınları kapsaması sebebiyle bu bazı kişilerce kötüye kullanılabiliyor. Güvenliğe bildirme özelliği sayesinde uygulama kurallarını ihlal eden kullanıcılar incelenecek ve gerekli görüldüğünde kullanım hakları engellenerek ellerinden alınacaktır.)

Pudra nasıl indirilir?

Her ne kadar yeni bir platform olsa da, Pudra alacağı çeşitli güncelleştirmeler ve iyileştirmeler sayesinde çok daha iyi bir noktaya gelebilecek potansiyele sahip. Pudra’da ürün satın almak, kullanıcıların sattığı ürünleri görüntülemek ve tüm Pudra kadınlarıyla etkileşime geçmek için Pudra’yı Android ve iPhone için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak indirebilirsiniz.

Android için Pudra indir  iPhone için Pudra indir

Güncelleme: 10.05.2017

Pudra indirme ve kullanım oranları gün geçtikçe artıyor. Türkiye de özellikle “Pudra bana yeter” reklamı ile oldukça merak uyandıran uygulama kız kıza sosyal ağ mottosu ile özellikle kadınların ilgisini çekiyor.

Pudra girişi en fazla Android cihazlarda yapılırken iOS için de binlerce insan tarafından ücretsiz olarak indiriliyor. Kendi web sitesine de ilgi gün geçtikçe artıyor. Pudra sosyal ağ uygulaması indirme oranları ise şu şekilde

Android için indirme: Yaklaşık olarak 500.000
iOS için indirme: Yaklaşık olarak 320.000

Türkiye’nin en büyük sosyal ağı olma yolunda hızla ilerleyen Pudra uygulamasına başarılar diliyoruz…

3 Yorumlar

  1. Özellikle ” pudra bana yeter ” sloganı ile akıllarda yer etmeyi başaran Türkiye’nin ilk kız kıza sosyal medyası ile konumlandırılan Pudra, indirmek için harika bir uygulama. Özellikle Türk sosyal medya gelişiminde yer alıyor olması bizleri heyecanlandırıyor.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz