Ana SayfaMeizuMeizu Pro 6 ekran görüntüsü alma nasıl yapılır?

Meizu Pro 6 ekran görüntüsü alma nasıl yapılır?

- Advertisment -

Meizu Pro 6 cihazı Türkiye de dahil olmak üzere dünyada ses getiren mobil cihazlar arasında yer alıyor. Ekonomik olması ve zarif tasarımıyla ön plana çıkan Meizu Pro 6, kullanıcıların günlük hayatta çoğu ihtiyacını karşılamaya yetiyor. Donanım ve yazılım, çeşitli ayarlamalar ve iletişimi kolaylaştırma noktasındaki gelişmiş özellikleri de fazla talep görmesini sağlıyor.

Bu yazımızda bahsi geçen özellikler içerisinden Meizu Pro 6 cihazında ekran görüntüsünün nasıl alınacağından bahsedeceğiz. Şimdilerde ekran görüntüsünün resmini alma özelliği hemen her cihazda bulunuyor. Özel bir bilgiyi saklama,  telefondaki ekran görüntüsünü bir başka mobil cihaz kullanıcıyla paylaşmak veya diğer çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz SS (ScreenShot) alma özelliğini aşağıdaki adımları uygulayarak gerçekleştirmeniz mümkün.

Meizu Pro 6 ekran görüntüsü alma

İzlenecek talimatlar:

Marka: Meizu Model: Pro 6

Ekran görüntüsü almak için:

  1. adım – Resmini telefona kaydetmek istediğiniz ekran görüntüsüne gelin.
  2. adım – Power(Güç) ve ses kısma düğmesine basın.
  3. adım – Hızlı bir animasyon görecek ve ses geribildirimi alacaksınız. Böylece bildirim panelinde ve ekranda ekran görüntüsünün albümlerinize kaydedildiğine dair uyarı mesajı alacaksınız.

Meizu Pro 6 konusu ile ilgili bilgi ve destek almak için yorum panelini kullanabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -