Ana SayfaCasperCasper Via A1 arama bekletme ayarları

Casper Via A1 arama bekletme ayarları

- Advertisment -

Casper Via A1, ülkemizde ses getiren ve pek çok mobil kullanıcının tercih ettiği modellerden biri. Zarif ve şık tasarımı, gelişmiş işlemci performansı ile öne çıkan Via A1, yazılım özellikleri ile de dikkat çekiyor. Barındırdığı yazılım araçlarından ve akıllı telefon kullanıcılarının aktif ettiği özelliklerden biri de arama bekletme ayarı. Eğer Casper Via A1 sahibiyseniz, bu rehberimizden faydalanarak arama bekletme ayarını etkinleştirme işlemini gerçekleştirebilir, çağrı aldığınızda arayan kişiyi bekletebilirsiniz. Ayrıca başkasıyla yaptığınız görüşme sırasında çağrı almanız durumunda siz de bilgilendirilirsiniz.

Gün içerisinde telefon trafiği ile boğuşan ve çeşitli kullanıcılardan arama alan biriyseniz, sizi arayan kişilere dönüş yapmakta güçlük çekiyorsanız Casper Via A1’in içerisinde gelen çağrı bekletme ayarlarından yararlanabilirsiniz. Peki Via A1’de çağrı bekletme ayarını açık konuma getirmek için ne yapmak gerekiyor? Veya tersi bir işlem uygulamak istediğimizde yani çağrı bekletmeyi kapatmak için yapmamız gereken değişiklik nedir? Dilerseniz bu soruların yanıtına göz atalım.

Arama bekletme nedir, neden kullanmalıyım? 

Çağrı almanız durumunda arayan kişinin hatta kalmasını sağlayan ve bu sırada size sinyal yoluyla bilgilendirmede bulunan çağrı bekletme seçeneği ile iletişimi daha kolay bir hale getirmeniz mümkün.

Via A1 Arama bekletmeyi etkin hale getirme

İzlenecek talimatlar:

  1. Adım – Menü tuşuna basarak Ayarlar’a gidin.
  2. Adım – Arama Ayarları’na dokunun.
  3. Adım – Ek Ayarlar’a basın.
  4. Adım – Arama Bekletme seçeneğini işaretli duruma getirin.

Via A1 arama bekletmeyi devre dışı bırakma

İzlenecek talimatlar:

  1. Adım – Menü tuşunu kullanarak Ayarlar’ı açın.
  2. Adım – Arama Ayarları’na basın.
  3. Adım – Ek Ayarlar’a gidin.
  4. Adım – Arama Bekletme önündeki onay işaretini kaldırın.

Casper Via A1’de arama bekletme ayarları ile ilgili yaşayacağınız sorunları yorum bölümden belirterek bizlerden destek alabilirsiniz.

- Advertisment -

2 YORUMLAR

  1. casper via m3 kullanıyorum ama burda a1 için yapılmış açıklama var benzer uygulaması var ise ben zaten ek ayarlardan girdim olmamıştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -