Ana SayfaİndirOscar Remote indir (Windows Phone)

Oscar Remote indir (Windows Phone)

- Advertisment -

Nokia Lumia için akıllı kumanda uygulaması Oscar Remote, Samsung Smart Tv sahiplerine telefonlarını kumanda olarak kullanma imkanı sunuyor. Oscar Remote kumanda programını ücretsiz indirerek Nokia telefonunuzu kumanda olarak kullanabilir, televizyon kanallarını değiştirebilir ve diğer tüm kumanda özelliklerini telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Sürüm bilgisi:
İşletim sistemi:
Boyut: 809,74 KB
Uyumlu modeller:  Windows Phone için Nokia Lumia modelleri
Üretici firma: Lyzard

Açıklama: Akıllı kumanda uygulamarı artık hemen hemen herkesin telefonuna yüklediği ücretsiz programlar. Bu programlar sayesinde kullanıcılar telefonları bir kumanda gibi kullanabiliyorlar. Hatta bir çok kişi bunu şaka malzemesi bile yapabiliyor. Mesela misafirliğe gittiği bir arkadaşının evindeki televizyona telefon ile bağlanıp kanalları değiştirebiliyor, açıp kapatabiliyor. Başkasının televiyonunu telefondan açıp kapatmak ya da kanallarını değiştirmek ne kadar doğru bilmiyoruz ama aranızdaki samimiyete göre bu gayet şaşırtıcı bir şaka.

Nokia Lumia için akıllı kumanda programı Oscar Remote’de diğer bir çok uygulama gibi televizyonunuzu telefonunuzdan kontrol etmenize olanak sağlıyor. Burada unutulmaması gereken en önemli kısım bu uygulamanın sadece Samsung Samrt Tv ler için çalışıyor olması. Yani Nokia telefonunuz ile evinizdeki Samsung televizyonunuz için geçerlidir. Nokia (Windows Phone işletim sistemli) Lg, Sony, Vestel televizyonlar için başka uygulamalar mevcut. Bunları da başka yazılarımızda ele alacağız.

Kumanda uygulaması bize bir kumanda da ihtiyaç duyduğumuz tüm özellikleri sunuyor. Yani uygulamayı indirdikten sonra evdeki kumandayı atabilirsiniz :) Şaka bir yana uygulamanın kullanıcı yorumlararına baktığımızda herkes halinden gayet memnun görünüyor. Aralarında tabi ki kurulum problemi yaşayan ve nasıl kurulacağını bilmeyenler var. Nokia Lumia akıllı kumanda uygulaması Oscar Romote Windows Phone için nasıl kurulur ve telefon bağlantısı nasıl yapılır bir sonraki yazımızda anlatmaya çalışacağız. Gene de kısa bir bilgi verecek olursak telefonunuzun ve televizyonunuzun aynı Wifi ağında olması gerektiğini unutmayın. Eğer bağlantı sinyaliniz düşük ise uygulamayı kullanırken kendi kendine kapanma problemi yaşayabilir

Nokia Lumia için akıllı kumanda nasıl kurulur?

Eğer uygulamayı indirdikten sonra problem yaşıyorsanız ya da kurulum konusunda destek almak istiyorsanız yukarıdaki linkten ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Görseller: 

1 2 3

Uygulamayı ücretsiz indir

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -