Ana SayfaNasıl yapılır?Nokia Lumia için Periscope nasıl indirebilirim?

Nokia Lumia için Periscope nasıl indirebilirim?

- Advertisment -

Canlı yayın uygulaması Periscope ilk olarak sadece ios için kullanıma sunulmuş daha sonraları android için de yeni bir versiyon yayınlanmıştı. Android olarak kullanıma sunulması tabi ki beraberinde hemen hemen her telefon için kullanılmasına vesile oldu. Çünkü ios işletim sistemi sadece iphone için geçerli iken, android işletim sistemi sayesinde periscope’u Samsung için, Lg, General Mobile ve Sony’nin bir çok modeli için kullanabiliyorsunuz.

Periscope Nokia Lumia da kullanılabiliyor mu? 

Çıktığı günden itibaren çok sevilen periscope çok geçmeden herkes tarafından kullanılmaya başladı. Artık ünlülerin bile periscope’u var. Mesela sahne sanatçıları aynı zamanda periscope üzerinden canlı yayın yapıyor, televizyon şovları ve hatta radyo programları da periscope’a bağlanıyor. Peki tüm platformlar periscope uygulamasına sorunsuz bağlanıyorken Nokia Lumia için Periscope var mı? Ya da Nokia Lumia’da Periscope çalışıyor mu?

Maalesef Nokia Lumia için Periscope şuan için kullanılamıyor. Yani Nokia için Periscope indiremiyorsunuz çünkü Periscope’un Windows Phone için olanı şimdilik yayınlanmadı. Ancak Windows Phone için yayınlanan başka bir uygulama Nokia Lumia kullanan kullanıcılarında Periscope’a bağlanmasına olanak sağlıyor.

Ara uygulama görevi gören Nokia Lumia’dan Periscope’a bağlanma uygulaması Windows Phone uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indiriliyor ve Periscope üzerinden yayın yapmanızı ya da yayınların izlenmesini sağlıyor.

Periscope Nokia Lumia uygulaması nedir?

Windows Phone için Periscope’un çalışmasını sağlayan ve bu sayede Nokia Lumia kullanıcılarının da Periscope’a girmesine vesile olan uygulamanın adı Telescope for Periscope. Windows Phone Marketlerden ücretsiz indirebileceğiniz Telescope for Periscope uygulaması Lumia kullanıcılarının Periscope yayınlarına ulaşmasını hatta yayın yapmasını sağlıyor.

Telescope for Periscope indir

Uygulamayı ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

 

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -