Ana SayfaAndroidEn iyi akıllı kumanda uygulamaları (android)

En iyi akıllı kumanda uygulamaları (android)

- Advertisment -

Evdeki televizyonun kanallarını cep telefonunuzla değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Hayatımızın her alanına giren akıllı telefonlar evde, işte okulda, iyi günde ve kötü günde, varlıkta ve yoklukta artık her yerde. Cep telefonunuzu kumanda olarak kullanmak için indireceğiniz bu uygulamalar evdeki televizyonu yönetmenizi, kanallarını değiştirmenizi, hatta telefon ile televizyon kapatmanızı bile sağlıyor.

Tv kumanda uygulaması olarak tasarlanan ve Android için, Samsung, Lg, General mobile, Sony gibi akıllı telefonlara uyumlu bu uygulamalar tv kumanda ihtiyacınızı tamamıyla görüyor.

Telefona tv uzaktan kumanda uygulamasını nereden indirebilirim? 

Eğer Samsung için tv kumanda uygulaması indirecekseniz Android uyumlu bir uygulama seçmelisiniz. Bunun için Android uygulamaları indirdiğimiz Google Play Store’u kullanacağınız. En iyi kumanda programlarını buradan yükleyebilir, kolayca evdeki televizyonunuzda kullanabilirsiniz. Telefondan tv kanallarını değiştirme ve diğer tv işlemlerini problemsiz yapmak istiyorsanız televizyonunuza uygun bir uygulama seçmelisiniz. Örneğin Vestel televizyon için telefona uygulama indirmek istiyorsanız Google Play üzerinden Vestel uyumlu uygulamaları denemelisiniz. Zaten Vestel, Sony, Lg gibi televizyonlar kendi mobil uygulamalarını yapıyorlar.

En iyi televizyon uzaktan kumanda telefon uygulaması hangisi?

Lcd televizyonunuzu telefondan yönetmek isteyen binlerce insandan birisiniz. Hal böyle olunca uygulama geliştiricileri bir çok kumanda programı yazıyor ve iyi kötü demeden piyasaya sürüyor. Ücretsiz indirebileceğiniz kumanda uygulamaları bazen televizyona uyumsuz olabiliyor. Ücretsiz kumanda uygulaması indirmeniz için çalışan programcılar tabi ki bu işten para kazanmak için uygulamaların içerisine reklam yerleştiriyor. Kullanıcı reklamları tıkladığında istemediği bazı uygulamaları da indirmek zorunda kalıyor. Bu yüzden güvenilir ve çalışan kumanda uygulamalarını tercih etmelisiniz.

Aşağıdaki listemizde wifi problemi, ağ bağlantı sorunu, uyumsuzluk problemi yaşamayacağınız ve telefonuza uygun, televizyon ile uyumlu kumanda programlarını listelemeye çalıştık.

 

Tv SideView Akıllı Kumanda Sony için
Ücretsiz indirebileceğiniz Tv Side Akıllı kumanda.Sony Tv’ler için geliştirilmiş ve Sony yanı sıra Samsung akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz bir kumanda uygulaması. Çalıştığı televizyon ve telefon modelleri için yazının başlığını tıklayın.

 

 Lg marka televizyonlar için LG TV Remote indir
LG marka tv için akıllı kumanda uygulamasını ücretsiz indirebilir, android uzaktan kumanda programını Samsung, LG, Sony gibi telefonlarınıza kurarak televizyonunuzu uzaktan kontrol edebilirsiniz.

 

vestel smar uygulama indir

Vestel tv için akıllı kumanda uygulaması Vestel Smart Remote indir 
Vestel televizyonunuz için kumanda uygulamasını ücretsiz indirerek telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz. Vestel Smart Remote indirmek için resmi tıklayın.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -